Jak wypadła na tle innych pierwszych dam?

Sabina Zięba 12 lipca 2018 15:30

W tym tygodniu do Brukseli zjechali się przywódcy wszystkich najważniejszych krajów świata. Powodem jest szczyt NATO, który wystartował w czwartek 11 lipca. Głowom państw towarzyszą ich drugie połówki i choć zabrakło Agaty Dudy, na wydarzeniu pojawiła się dawno niewidziana Małgorzata Tusk.

Małżonka Donalda Tuska z tej okazji oficjalnie zaprezentowała się w dwóch stylizacjach - w czarnej sukience w kwiaty oraz w niebieskiej, satynowej kreacji. To właśnie druga z nich jest szeroko komentowana w mediach. Małgorzata Tusk postawiła na fason podkreślający jej figurę. Projekt ten zwracał uwagę przezroczystym dekoltem oraz elementami koronki, a także kolorem, który zdecydowanie wyróżniał ją w towarzystwie pierwszych dam.

Kreacja żony Przewodniczącego Rady Europejskiej miała odpowiednią długość, ponieważ zakrywała kolana, a jej barwa podkreśliła blond włosy oraz jasną karnację. Plusem były również czółenka w odcieniu nude, które optycznie wydłużyły nogi. Jednak całość niestety nie prezentowała się zachwycająco. Lepszym wyborem byłaby rozkloszowana sukienka odcinana pod biustem, która ukryłaby mankamenty sylwetki. Wówczas wąska góra kreacji, zastawiona z szerokim dołem i podwyższeniem lub obniżeniem linii talii spowodowałaby, że ramiona stałyby się optycznie drobniejsze, a brzuch oraz biodra „ukryłyby się” w dolnej linii trapezu.

A Wy co myślicie o stylizacji Małgorzaty Tusk?  

1/3
Copyright @East News
1/3

Brigitte Macon oraz Melania Trump zachwyciły swoimi stylizacjami. W porównaniu z nimi Małgorzata Tusk wypadła dosyć blado...

2/3
Copyright @East News
2/3

Grupowe zdjęcie partnerek i parterów głów państw.

3/3
Copyright @East News
3/3

Krój kreacji podkreślił mankamenty sylwetki małżonki Donalda Tuska.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!