ZE ŚWIATA MODY

Efekt Kate działa nie tylko w przypadku sukienek. Ostatnio za sprawą księżnej Kate hitem stały się… puchówka i buty sportowe!

Marcin Brzeziński 1 grudnia 2017 16:15
Księżna Kate w czerwonej puchówce
Fot. East News

Od pewnego czasu obserwujemy działanie efektu Kate. Ale do tej pory dotyczył on raczej wieczorowych sukienek, w których wystąpiła księżna Cambridge. Tym razem jednak niesłychaną popularność zyskała całkiem casualowa stylizacja tej uwielbianej przedstawicielki rodziny królewskiej. A dokładnie mówiąc… jej czerwona kurtka puchowa.

Polecamy też: Księżna Kate w bajkowej sukni godnej… księżniczki Disney’a! Zobaczcie jej buty na niebotycznie wysokich obcasach!
 

Znikająca puchówka i ulubione buty sportowe księżnej Kate

Parę dni temu w narciarskiej, czerwonej puchówce księżna Kate odwiedziła klub piłkarski Aston Villa w Birmingham, a w lutym tego roku w tej samej kurtce wzięła udział w… treningu na Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie. Dodała niej do supermodny czarny golf, wąskie czarne spodnie i sportowe buty marki New Balance (czarne z czerwonym logo). Kurtka, która wywołała takie emocje pochodziła zaś z kolekcji marki Perfect Moment. I czas przeszły jest tu całkowicie uzasadniony, bo kosztująca około 1500 złotych czerwona puchówka o nazwie Mini Duvet II zniknęła w oka mgnieniu z większości sklepów internetowych. Wygląda więc na to, że w chwili obecnej Meghan Markle nie ma szans by zagrozić pozycji księżnej Kate jako największej królewskiej trendsetterki!

Księżna Kate w czerwonej puchówce i butach sportowych New Balance
Fot. East News

Księżna Kate w klubie piłkarskim Aston Villa w Birmingham (listopad 2017) i na treningu na Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie (luty 2017).

Polecamy też: Dlaczego księżna Kate tak często nosi kapelusze? Jest to związane z...

Księżna Kate w czerwonej puchówce i butach sportowych New Balance
Fot. East News

Księżna Kate w czerwonej puchówce marki Perfect Moment i butach sportowych New Balance.

Polecamy też: Co jest takiego wyjątkowego w tym kremowym płaszczu? Księżna Kate nosiła go już… w pierwszej ciąży!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...