Marcin Brzeziński 9 października 2017 19:00
1/11
Emma Stone została nową ambasadorką Louis Vuitton
Copyright @East News
1/11

Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „La La Land”, Emma Stone została nową ambasadorką Louis Vuitton. Dwuletni, lukratywny kontrakt, który popisała aktorka opiewa podobno na kwotę pomiędzy 6 a 10 milionów dolarów. To, że porozumienie pomiędzy stronami zostało osiągnięte potwierdzają zdjęcia na instagramowych profilach LV i dyrektora kreatywnego tego francuskiego domu mody Nicolasa Ghesquière’a. 28-letnia Emma Stone będzie gwiazdą najbliższych kampanii Louis Vuitton i na czerwonych dywanach pojawiać się tylko w kreacjach tego domu mody. Zresztą już podczas niedawnych premierach swego ostatniego filmu „Wojna płci” w Los Angeles i Londynie aktorka wybrała właśnie projekty Ghesquière’a.

Polecamy też: Wiadomo już, jaka modowa marka jest najcenniejsza na świecie! Domyślacie się, o który dom mody chodzi?

Louis Vuitton w pogoni za Ryanem

Emma Stone dołączyła tym samym do grona ambasadorek francuskiego domu mody, do których należą Michelle Williams, Sophie Turner i Alicia Vikander. Jak twierdzą dobrze poinformowane źródła marka Louis Vuitton starała się o pozyskanie aktorki od ponad roku. Jeszcze dłużej, bo trzy lata marka zabiega o partnera Emmy Stone z filmu „La La Land”, Ryana Goslinga. Ten jednak wciąż nie wydaje się być zainteresowany… A teraz zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie 10 najlepszych stylizacje Emmy Stone z czerwonego dywanu z czasów, gdy mogła jeszcze nosić coś więcej niż tylko… Louis Vuitton!

Emma Stone na premierach filmu „Wojna płci” w Los Angeles i Londynie w kreacjach domu mody Louis Vuitton. Obok: gwiazda i dyrektor kreatywny marki Nicolas Ghesquière.

Polecamy też: Sensacja! Louis Vuitton tworzy kolekcję z jednym najbardziej znanych współczesnych artystów Jeffem Koonsem!

6/11
Emma Stone
Copyright @East News
6/11
10/11
Emma Stone
Copyright @East News
10/11

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...