ZE ŚWIATA MODY

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Pocałunków! Z tej okazji wybraliśmy dla was ubrania i dodatki z motywem… ust! 

Marcin Brzeziński 28 grudnia 2017 11:00
 Międzynarodowy Dzień Pocałunków, ubrania i dodatki z motywem ust
Fot. Materiały prasowe

Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Pocałunków. To dosyć świeża inicjatywa, ale wydaje nam się dużo sensowniejsza niż na przykład Dzień Sprzątania Biurka, Dzień Buraka Cukrowego czy Dzień Czystych Okien. Święto buziaków i całusów można obchodzić na różne sposoby. Nam podoba się zwłaszcza pomysł by tego dnia nosić ubrania i dodatki z motywem ust. A żeby nie zabrakło wam czasu na całowanie, sami znaleźliśmy dla was te najbardziej efektowne. Jeśli nie wykorzystacie ich w Dniu Pocałunków w… Walentynki będą, jak znalazł!

 Międzynarodowy Dzień Pocałunków, ubrania i dodatki z motywem ust
Fot. Materiały prasowe

Szal Lulu Guinness/Asos.com, 587,30 zł; kolczyki z perłą Delfina Delettres/Net-a-porter.com, 1467 zł; kolczyki Alison Lou/Net-a-porter.com, 1325 zł; Bluza Markus Lupfer, 1216 zł; torebka Lulu Guinness/Zalando.pl, 345,95 zł.

Polecamy też: O nich śniły fashionistki na całym świecie! Przedstawiamy listę 10. najbardziej pożądanych dodatków mijającego roku!

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Makijaż glow, który doda ci blasku

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.