Jak uzyskać taki look?

Sabina Zięba 15 maja 2018 17:30

Winnie Harlow jest 23-letnią modelką, o której zrobiło się głośno w 2014 roku, kiedy to znalazła się w gronie czternastu finalistów amerykańskiej edycji Top Model. Już gdy była dzieckiem zdiagnozowano u niej przewlekłą chorobę skóry, bielactwo. To własnie przez nią była dręczona przez rówieśników, którzy nazywali ją „krową” i „zebrą”. Przykre doświadczenia sprawiły, że wielokrotnie zmieniała szkoły, a nawet rozważała popełnienie samobójstwa.

Na szczęście teraz choroba Winnie nie przeszkadza, a nawet... jest jej atutem! Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych modelek na świecie. W ostatnich dniach gości na festiwalu filmowym w Cannes i zachwyca zgromadzonych!

14 maja na premierze filmu „BlacKkKlansman” skradła szczególną uwagę fotoreporterów, dzięki swojej inspirującej stylizacji. Pokazała się w sukni Ralph & Russo w odcieniu mocnej zieleni, która w piękny sposób kontrastowała z jej skórą. Odważne wycięcie odsłoniło jej długą nogę dotkniętą chorobą. Dla równowagi zdecydowała się na lekki makijaż - postawiła jedynie na grafitową kreskę i doczepione rzęsy, natomiast na dolnej powiece zwracał uwagę żywy kolor pasujący do kreacji. Policzki zostały muśnięte rozświetlaczem, dzięki czemu skóra wyglądała promiennie i świeżo. Podoba Wam się w takim wydaniu?  

1/5
Copyright @Instagram
1/5

Modelka pozująca w hotelu po premierze.

2/5
Copyright @East News
2/5

Winnie Harlow dopasowała swój makijaż kolorystycznie do kreacji.

3/5
Copyright @Instagram
3/5

Dzięki rozświetlaczowi skóra wyglądała świeżo i promiennie.

4/5
Copyright @Instagram
4/5

Rysunek ilustratora Shamekha Bluwi'ego wykonany po premierze.

5/5
Copyright @East News
5/5

Winnie Harlow na czerwonym dywanie w Cannes.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!