O TYM JEST GŁOŚNO!

Straciła miliony! Victoria Beckham zbankrutuje

Co dalej z firmą projektantki?

Monika Katarzyna Krupska 12 maja 2018 09:51

Victoria Beckham prowadzi jedne z bardziej luksusowych butików na całym świecie. Żona Davida Beckhama co roku znajduje się na szczycie listy najlepiej zarabiających kobiet w biznesie! Jej majątek od lat szacowany jest na miliony. W połączeniu z kontem męża suma jest wręcz niewyobrażalna!

Kredyt u męża 

Brytyjskie media donoszą, jednak o kłopotach finansowych byłej Posh Spice. Jej firma z roku na rok traci mnóstwo pieniędzy. W 2016 roku zysk w firmieVictoria Beckham był tak niski, że marka straciła 4,6 miliona funtów! Victoria chcąc ratować sytuację zapożyczyła się u swojego męża. 

W kolejnym roku sytuacja również nie była ciekawa. David musiał wspomóc żonę aż 25 milionami funtów! Ujemne wartości w firmie miały spowodować duże inwestycje w marketingu. Te musiały zostać wdrożone z uwagi na „trud handlowy w globalnym środowisku”. Pomimo wpływów od męża imperium Victorii zarobiło 8,4 miliona funtów. 

Całe szczęście pomimo ponurych liczb, biznes ma się dobrze. Firma osiągnęła swój cel, jakim było: utrzymanie pozycji luksusowej marki na rynku.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!