Wybraliśmy dla Was najlepsze looki blogerki!

Sabina Zięba 15 stycznia 2018 13:00

Maffashion nie bez powodu została w zeszłym roku nazwana najbardziej wpływową blogerką świata. To właśnie jej działania przekładają się na największą ilość działań zakupowych w sieci - zainspirowani stylizacjami fani, chcą wyglądać dokładnie jak Julia Kuczyńska. Blogerka w niezwykły sposób potrafi łączyć street style z eleganckimi elementami. Dodatkowo nie stawia wyłącznie na marki z najwyższej półki - można ją zobaczyć również w rzeczach z H&M, Topshopu czy kolekcji Heidi Klum dla Lidla. Jej wyczucie stylu wielokrotnie doceniały już internetowe wydania m. in. włoskiego, hiszpańskiego czy meksykańskiego Vogue'a, a także różne edycje Elle oraz Harper's Bazaar. Zobaczcie jej najlepsze looki!

1/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
1/7

Ten casualowy zestaw Julii składa się ze spodni z Topshopu, bluzki Zaquad i ekskluzywnych akcesoriów, czyli paska Gucci oraz torebki Chloe.

2/7
Copyright @East News
2/7

Blogerka na otwarciu butiku Soni Rykiel na początku lutego.

3/7
Copyright @East News
3/7

Maffashion w kurtce i spodniach od Roberta Kupisza oraz narzutce z kolekcji Alexandra Wanga dla Adidasa, do czego dobrała torebkę Dior.

4/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
4/7

To jedna z najlepszych stylizacji Julii podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Uwagę zwracały oryginalne spodnie Kas Kryst.

5/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
5/7

6/7
Copyright @East News
6/7

7/7
Copyright @East News
7/7

Maffashion w zeszłym roku podczas Tygodnia Mody w Paryżu.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!