ZE ŚWIATA MODY

Dziś urodziny obchodzi Joanna Horodyńska. Trudno znaleźć w Polsce osobę o równie barwnym stylu!

Marcin Brzeziński 30 listopada 2017 14:00
Joanna Horodyńska stylizacje
Fot. East News

Dziś urodziny świętuje Joanna Horodyńska, była modelka, stylistka, projektantka, dziennikarka modowa. Znana również z telewizyjnych programów „Gwiazdy na dywaniku". Ale nie to wydaje się nam w jej przypadku najważniejsze. Joanna Horodyńska to bowiem jedna z niewielu osób w Polsce, która posiada… własny, rozpoznawalny styl. Od lat zachwyca i bulwersuje swoimi wyjątkowymi stylizacjami. Można je uwielbiać (tak jak my), można ich nie znosić (to się zdarza), ale trudno przejść obok nich obojętnie.

Polecamy też: "Nie miałam w życiu lepszego momentu" - Joanna Horodyńska kończy 40 lat. To była odważna sesja...
 

Blogerka… bez Internetu

Swoją przygodę z modą Joanna Horodyńska zaczynała w czasach kiedy każda stylizacja była nie lada wyzwaniem. A to dlatego, że po prostu… prawie niczego w sklepach nie było. I nie mówimy tu o wielkich światowych markach. Choć trudno to sobie wyobrazić, nie działały wtedy w Polsce nawet sieciówki w rodzaju Zara czy H&M. Ale nawet z takimi trudnościami nasza bohaterka radziła sobie znakomicie. Wyglądała oryginalnie i nietuzinkowo. Po prostu - inaczej niż wszyscy. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że była… pierwszą polską blogerką modową czasów sprzed Internetu. Choć o blogach wtedy jeszcze nikt nie słyszał, ona już propagowała podejście do mody, które stało się popularne dopiero wiele lat później.

Polecamy też: Jest już nowa kolekcja Joanny Horodyńskiej dla polskiej marki SI-MI! Ciekawe, jak ją ocenicie?
 

To, co najmodniejsze

Czasy się zmieniły. Zmieniła się też Joanna Horodyńska. Teraz w jej stylizacjach znajdziecie najmodniejsze i najbardziej pożądane ubrania oraz dodatki największych domów mody i polskich projektantów. Balenciaga, Gucci, Saint Laurent, MMC… Można by wymieniać bez końca. Coś jednak pozostało takie samo. Odwaga z jaką Joanna Horodyńska zestawia ze sobą swoje ubrania i widoczne w każdej jej stylizacji przekonanie, że modą trzeba się bawić. I to dobrze! A zatem… najlepszego, Joanno! Z tobą nie można się nudzić!

Joanna Horodyńska stylizacje
Fot. East News

Joanna Horodyńska zawsze wygląda oryginalnie i nietuzinkowo.

Polecamy też: Joanna Horodyńska po raz trzeci zaprojektowała kolekcję dla polskiej marki SI-MI. Zdominowały ją...

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Makijaż glow, który doda ci blasku

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.