ZE ŚWIATA MODY

Dziś urodziny obchodzi Joanna Horodyńska. Trudno znaleźć w Polsce osobę o równie barwnym stylu!

Marcin Brzeziński 30 listopada 2017 14:00
Joanna Horodyńska stylizacje
Fot. East News

Dziś urodziny świętuje Joanna Horodyńska, była modelka, stylistka, projektantka, dziennikarka modowa. Znana również z telewizyjnych programów „Gwiazdy na dywaniku". Ale nie to wydaje się nam w jej przypadku najważniejsze. Joanna Horodyńska to bowiem jedna z niewielu osób w Polsce, która posiada… własny, rozpoznawalny styl. Od lat zachwyca i bulwersuje swoimi wyjątkowymi stylizacjami. Można je uwielbiać (tak jak my), można ich nie znosić (to się zdarza), ale trudno przejść obok nich obojętnie.

Polecamy też: "Nie miałam w życiu lepszego momentu" - Joanna Horodyńska kończy 40 lat. To była odważna sesja...
 

Blogerka… bez Internetu

Swoją przygodę z modą Joanna Horodyńska zaczynała w czasach kiedy każda stylizacja była nie lada wyzwaniem. A to dlatego, że po prostu… prawie niczego w sklepach nie było. I nie mówimy tu o wielkich światowych markach. Choć trudno to sobie wyobrazić, nie działały wtedy w Polsce nawet sieciówki w rodzaju Zara czy H&M. Ale nawet z takimi trudnościami nasza bohaterka radziła sobie znakomicie. Wyglądała oryginalnie i nietuzinkowo. Po prostu - inaczej niż wszyscy. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że była… pierwszą polską blogerką modową czasów sprzed Internetu. Choć o blogach wtedy jeszcze nikt nie słyszał, ona już propagowała podejście do mody, które stało się popularne dopiero wiele lat później.

Polecamy też: Jest już nowa kolekcja Joanny Horodyńskiej dla polskiej marki SI-MI! Ciekawe, jak ją ocenicie?
 

To, co najmodniejsze

Czasy się zmieniły. Zmieniła się też Joanna Horodyńska. Teraz w jej stylizacjach znajdziecie najmodniejsze i najbardziej pożądane ubrania oraz dodatki największych domów mody i polskich projektantów. Balenciaga, Gucci, Saint Laurent, MMC… Można by wymieniać bez końca. Coś jednak pozostało takie samo. Odwaga z jaką Joanna Horodyńska zestawia ze sobą swoje ubrania i widoczne w każdej jej stylizacji przekonanie, że modą trzeba się bawić. I to dobrze! A zatem… najlepszego, Joanno! Z tobą nie można się nudzić!

Joanna Horodyńska stylizacje
Fot. East News

Joanna Horodyńska zawsze wygląda oryginalnie i nietuzinkowo.

Polecamy też: Joanna Horodyńska po raz trzeci zaprojektowała kolekcję dla polskiej marki SI-MI. Zdominowały ją...

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!