Weronika Kostyra 1 marca 2016 16:16
1/10
Copyright @ONS, WBF(2)
1/10

Najlepiej ubrane gwiazdy - wielki coroczny ranking VIVY! Już po raz ósmy VIVA! ocenia styl, klasę i dress code polskich gwiazd. Mamy też oko na najlepsze i nienajlepsze looki celebrytów. Kto wprawił nas w absolutny zachwyt, a kto musi odrobić lekcje z mody? Sprawdź w pierwszej części naszego rankingu. Przedstawiamy mistrza i mistrzynię stylu oraz ligi dam i dżentelmenów.

 

Na czele znaleźli się Małgorzata Kożuchowska i Marcin Prokop, ale wyróżniliśmy też m.in. Justynę Steczkowską i Macieja Stuhra.

 

Zapraszamy na kolejne części naszego rankingu. Poznacie w nich laureatów w kategoriach: najbardziej stylowe pary, królowe codziennego szyku, kreacje roku, królowe mody i piękne 50+, a także dziewczyny fit oraz modowe wpadki.

 

Opracowała: Barbara Łubko

2/10
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @East News, WBF (2)
2/10

Mistrzyni stylu: Małgorzata Kożuchowska, elegancka i jednocześnie oryginalna. Jak żadna inna gwiazda nawet najbardziej odważne trendy nosi z klasą. Eksperymentuje, ale zawsze pozostaje sobą.

 

Polecamy: Małgorzata Kożuchowska na okładkach Vivy!

3/10
Marcin Prokop w kraciastym garniturze
Copyright @ONS
3/10

Mistrz stylu: Marcin Prokop, ma dystans do siebie i… mody. Błyskotliwy na wizji, zachwycający na czerwonym dywanie. Jego styl to kwintesencja szyku na luzie.

 

Polecamy: Marcin Prokop Najpiękniejszy z 2011 roku - sesja z VIVY!

4/10
Justyna Steczkowska na otwarciu butiku Gatta w Warszawie
Copyright @ONS
4/10

Liga dam: Stylowa diwa, Justyna Steczkowska, na scenie znana z zamiłowania do przepychu, w życiu prywatnym też nie jest szarą myszką! Mistrzyni noszenia mocnych kolorów. Chętnie prezentuje piękne nogi. Na czerwonym dywanie pojawia się w ubraniach z polskimi metkami (m.in. Agnieszka Maciejak, Izabela Łapińska). Na co dzień też wybiera polskie marki, często mniej znane. Nosi rzeczy Sylwii Romaniuk, Mario Menezi, Potis & Verso czy Patrizia Aryton.

 

Polecamy: Wyjątkowa sesja zdjęciowa dla Vivy! – Justyna Steczkowska jako modelka.

5/10
Maja Ostaszewska w białej bluzce
Copyright @WBF
5/10

Liga dam: Bogini prostoty, Maja Ostaszewska. Królowa minimalizmu. Jej stylizacje są stonowane, ale nie nudne. Odrobina (kontrolowanego!) szaleństwa wkrada się przy doborze akcesoriów.

6/10
Katarzyna Zielińska w sukni Bizuu na Flesz Fashion Night
Copyright @WBF
6/10

Liga dam: Fashionistka, Katarzyna Zielińska, trzyma rękę na pulsie najnowszych trendów i… interpretuje je na swój sposób. Nigdy nie wygląda na przebraną, nawet kiedy wybiera ryzykowne stroje. Każdą rzecz nosi z wdziękiem.

7/10
Ada Fijał w czerwonym garniturze
Copyright @East News
7/10

Liga dam: Dama kier, Ada Fijał. Aktorka kocha modę i to z wzajemnością! Jest absolutną mistrzynią czerwieni – nosi ją na milion sposobów i zawsze wygląda zachwycająco. Każda stylizacja jest dla niej jak rola. I w każdej wypada przekonująco.

8/10
Olivier Janiak na prezentacji marki Tallinder
Copyright @ONS
8/10

Liga dżentelmenów: Eksperymentator, Olivier Janiak, nie tylko w swoim programie śledzi nowości. Jego szafa jest też pełna nowinek, a świat mody nie ma przed nim żadnych tajemnic. Jest zmienny tak jak moda, ale wszystkie jego looki cechuje (pozorna!) nonszalancja. Najczęściej możemy go zobaczyć w wąskich spodniach, T-shircie z dużym dekoltem i marynarce. Lubi eksperymenty – na płaszcz potrafi zarzucić sweter, a korekcyjne okulary w oprawkach retro założyć do garnituru. I to na wielką galę.
 

Polecamy także: Piękna sesja - Olivier Janiak z rodziną na łamach VIVY!

9/10
Maciej Stuhr w czarnej marynarce
Copyright @
9/10

Liga dżentelmenów: Nowe wcielenie Macieja Stuhra. W zeszłym roku został naszym Mistrzem Stylu. Nagroda chyba dodała mu modowych skrzydeł, bo poszedł o krok dalej. Postawił na kontrolowaną nonszalancję i zaczął eksperymentować z najnowszymi trendami. Hitem w jego szafie są teraz czarne bryczesy, które ogrywa na różne sposoby. Nam najbardziej podoba się rockowe wcielenie. Brawo!

 

Zobacz także: Wywiad z Maciejem Stuhrem z "Urody Życia".

10/10
Robert Kupisz
Copyright @East News
10/10

Liga dżentelmenów: Projekt doskonały – Robert Kupisz. Projektant znany jest z tworzenia kolekcji utrzymanych w grunge’owym klimacie i inspirowanych hitem tego sezonu, czyli stylem streetwear. Sam nosi się podobnie. Chętnie łączy materiały o różnych fakturach – mat z błyskiem, a oversize z krojami blisko ciała. Docenia siłę kontrastów. Wierzy, że w każdym wieku można pozwolić sobie na modowe szaleństwo. Moda nie zna ograniczeń!

 

Niebawem ciąg dalszy naszego wielkiego rankingu, a w nim m.in. najlepsze i najgorsze stylizacje gwiazd!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!