Viva.pl

1/10
Copyright @ONS, WBF(2)
1/10

Najlepiej ubrane gwiazdy - wielki coroczny ranking VIVY! Już po raz ósmy VIVA! ocenia styl, klasę i dress code polskich gwiazd. Mamy też oko na najlepsze i nienajlepsze looki celebrytów. Kto wprawił nas w absolutny zachwyt, a kto musi odrobić lekcje z mody? Sprawdź w pierwszej części naszego rankingu. Przedstawiamy mistrza i mistrzynię stylu oraz ligi dam i dżentelmenów.

 

Na czele znaleźli się Małgorzata Kożuchowska i Marcin Prokop, ale wyróżniliśmy też m.in. Justynę Steczkowską i Macieja Stuhra.

 

Zapraszamy na kolejne części naszego rankingu. Poznacie w nich laureatów w kategoriach: najbardziej stylowe pary, królowe codziennego szyku, kreacje roku, królowe mody i piękne 50+, a także dziewczyny fit oraz modowe wpadki.

 

Opracowała: Barbara Łubko

2/10
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @East News, WBF (2)
2/10

Mistrzyni stylu: Małgorzata Kożuchowska, elegancka i jednocześnie oryginalna. Jak żadna inna gwiazda nawet najbardziej odważne trendy nosi z klasą. Eksperymentuje, ale zawsze pozostaje sobą.

 

Polecamy: Małgorzata Kożuchowska na okładkach Vivy!

3/10
Marcin Prokop w kraciastym garniturze
Copyright @ONS
3/10

Mistrz stylu: Marcin Prokop, ma dystans do siebie i… mody. Błyskotliwy na wizji, zachwycający na czerwonym dywanie. Jego styl to kwintesencja szyku na luzie.

 

Polecamy: Marcin Prokop Najpiękniejszy z 2011 roku - sesja z VIVY!

4/10
Justyna Steczkowska na otwarciu butiku Gatta w Warszawie
Copyright @ONS
4/10

Liga dam: Stylowa diwa, Justyna Steczkowska, na scenie znana z zamiłowania do przepychu, w życiu prywatnym też nie jest szarą myszką! Mistrzyni noszenia mocnych kolorów. Chętnie prezentuje piękne nogi. Na czerwonym dywanie pojawia się w ubraniach z polskimi metkami (m.in. Agnieszka Maciejak, Izabela Łapińska). Na co dzień też wybiera polskie marki, często mniej znane. Nosi rzeczy Sylwii Romaniuk, Mario Menezi, Potis & Verso czy Patrizia Aryton.

 

Polecamy: Wyjątkowa sesja zdjęciowa dla Vivy! – Justyna Steczkowska jako modelka.

5/10
Maja Ostaszewska w białej bluzce
Copyright @WBF
5/10

Liga dam: Bogini prostoty, Maja Ostaszewska. Królowa minimalizmu. Jej stylizacje są stonowane, ale nie nudne. Odrobina (kontrolowanego!) szaleństwa wkrada się przy doborze akcesoriów.

6/10
Katarzyna Zielińska w sukni Bizuu na Flesz Fashion Night
Copyright @WBF
6/10

Liga dam: Fashionistka, Katarzyna Zielińska, trzyma rękę na pulsie najnowszych trendów i… interpretuje je na swój sposób. Nigdy nie wygląda na przebraną, nawet kiedy wybiera ryzykowne stroje. Każdą rzecz nosi z wdziękiem.

7/10
Ada Fijał w czerwonym garniturze
Copyright @East News
7/10

Liga dam: Dama kier, Ada Fijał. Aktorka kocha modę i to z wzajemnością! Jest absolutną mistrzynią czerwieni – nosi ją na milion sposobów i zawsze wygląda zachwycająco. Każda stylizacja jest dla niej jak rola. I w każdej wypada przekonująco.

8/10
Olivier Janiak na prezentacji marki Tallinder
Copyright @ONS
8/10

Liga dżentelmenów: Eksperymentator, Olivier Janiak, nie tylko w swoim programie śledzi nowości. Jego szafa jest też pełna nowinek, a świat mody nie ma przed nim żadnych tajemnic. Jest zmienny tak jak moda, ale wszystkie jego looki cechuje (pozorna!) nonszalancja. Najczęściej możemy go zobaczyć w wąskich spodniach, T-shircie z dużym dekoltem i marynarce. Lubi eksperymenty – na płaszcz potrafi zarzucić sweter, a korekcyjne okulary w oprawkach retro założyć do garnituru. I to na wielką galę.
 

Polecamy także: Piękna sesja - Olivier Janiak z rodziną na łamach VIVY!

9/10
Maciej Stuhr w czarnej marynarce
Copyright @
9/10

Liga dżentelmenów: Nowe wcielenie Macieja Stuhra. W zeszłym roku został naszym Mistrzem Stylu. Nagroda chyba dodała mu modowych skrzydeł, bo poszedł o krok dalej. Postawił na kontrolowaną nonszalancję i zaczął eksperymentować z najnowszymi trendami. Hitem w jego szafie są teraz czarne bryczesy, które ogrywa na różne sposoby. Nam najbardziej podoba się rockowe wcielenie. Brawo!

 

Zobacz także: Wywiad z Maciejem Stuhrem z "Urody Życia".

10/10
Robert Kupisz
Copyright @East News
10/10

Liga dżentelmenów: Projekt doskonały – Robert Kupisz. Projektant znany jest z tworzenia kolekcji utrzymanych w grunge’owym klimacie i inspirowanych hitem tego sezonu, czyli stylem streetwear. Sam nosi się podobnie. Chętnie łączy materiały o różnych fakturach – mat z błyskiem, a oversize z krojami blisko ciała. Docenia siłę kontrastów. Wierzy, że w każdym wieku można pozwolić sobie na modowe szaleństwo. Moda nie zna ograniczeń!

 

Niebawem ciąg dalszy naszego wielkiego rankingu, a w nim m.in. najlepsze i najgorsze stylizacje gwiazd!

Wideo

Jaki jest sekret stylu Brigitte Macron?

Polecamy

Top