ZE ŚWIATA MODY

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Nowego oblicza Greya”!

Jak wyglądali Dakota Johnson i Jamie Dornan podczas promocji filmu w Hollywood?

Sabina Zięba 5 lutego 2018 16:30
Fot. Instagram

Już we wtorek 6 lutego odbędzie się oficjalna światowa premiera „Nowego oblicza Greya”! W Polsce ten przełomowy dla wielu osób film będzie można obejrzeć już dwa dni później. Fani z niecierpliwością czekają na ostatnią część niesamowicie erotycznej sagi, chcąc poznać, jak zakończy się historia miłosna bajecznie bogatego biznesmena Christiana Greya i pięknej studentki Anastasii Steele. Gwiazdy ekranizacji od pewnego czasu znacznie angażują się w promocję filmu. Ostatnio Dakota Johnson i Jamie Dornan pojawili się z tego powodu w Hollywood. Jak wyglądali?

Dakota Johnson i Jamie Dornan w West Hollywood

W czwartkowy wieczór 1 lutego Jamie Dornan i Dakota Johnson pokazali się w The House on Sunset w zachodnim Hollywood w Kalifornii. Wraz z większością ekipy, w tym z aktorami (m. in. z odtwórczynią roli Kate, Eloise Mumford), reżyserem Jamesem Foleyem oraz E. L. James, czyli autorką książek, świętowali zbliżającą się premierę ostatniej już części sagi, a także pewien oryginalny projekt...

Fot. Instagram

E. L. James, Jamie Dornan, Dakota Johnson oraz James Foley.
 

Pop-up F I F T Y 

Od 2 do 4 lutego właśnie w budynku The House on Sunset funkcjonowała tymczasowa wystawa. Szczęśliwcy, którym udało się tam dotrzeć, wkraczali w świat Christiana Greya podczas zwiedzania sześciu pokoi inspirowanych filmem. W każdym z nich mogli zobaczyć niestandardową sztukę oraz rekwizyty, a także przedpremierowo obejrzeć ostatnią część sagi. 

Dakota Johnson z tej okazji pojawiła się w krwistoczerwonej sukni Cushnie et Ochs o długości midi z oryginalnym dekoltem, która podkreślała jej znakomitą sylwetkę, a także metaliczne sandałki tej samej firmy. Jamie Dornan natomiast postawił na garnitur marki Hermès oraz buty Tod’s. Kto z nich prezentował się lepiej?

Fot. Instagram

Polecamy też: Zobacz oficjalny zwiastun „Nowego oblicza Greya”! Co spotka Christiana i Anastasię?

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Jak wyglądają przygotowania do sesji?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!