Sabina Zięba 12 grudnia 2017 18:30
1/10
Copyright @Instagram / East News
1/10

Właśnie media obiegła informacja, że Marina Łuczenko-Szczęsna spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Nowinę miał potwierdzić menedżer artystki, jednak finalnie wiadomość okazała się nieprawdziwa, a agent gwiazdy ostatecznie ją zdementował. Z tego powodu postanowiliśmy się przyjrzeć ostatnim outfitom wokalistki. Czy jej styl w ostatnim czasie się zmienił i wskazuje na przygotowanie do rodzicielstwa?

Polecamy też: TYLKO U NAS! MaRina i Wojciech Szczęśni po raz pierwszy zostaną rodzicami?! Wiemy, jaka jest prawda!
 

Ostatnie stylizacje MaRiny

Według przypuszczeń MaRina miała być obecnie w trzecim miesiącu ciąży. Sama kilka dni temu opublikowała na Instagramie wpis w którym mówi: „(...) Jak pewnie zauważyliście moja aktywność tutaj maleje, ponieważ izoluję się trochę od świata zewnętrznego, czytam, spaceruję i wyciszam się po tym szaleństwie”. Większość również w tych słowach doszukiwała się potwierdzenia przyszłego rodzicielstwa, więc wiele osób było zawiedzionych, gdy zaprzeczono dobrej wiadomości. Fanki wokalistki zauważyły także, że MaRina w ostatnim czasie rzadko pojawia się w butach na wysokim obcasie - stawia na sportowe wygodne obuwie oraz oversizowe bluzy. Choć w doborze swojej garderoby zawsze najbardziej ceniła wygodę, teraz w stylizacjach brakuje modowych, ekstrawaganckich szaleństw, a zapanowała swego rodzaju nostalgia. Wokalistka coraz częściej publikuje zdjęcia, które pokazują, że jest też zwykłą młodą kobietą, która lubi spędzać wieczory w dresach przed telewizorem... Zobaczcie jej ostatnie stylizacje w naszej galerii! Myślicie, że jest w ciąży?

Polecamy też: TYLKO NAM Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła sekrety swojego stylu! EKSKLUZYWNE VIDEO

2/10
Copyright @Instagram
2/10

„Domowy” outfit MaRiny w dresach i ciepłych kapciach. Czy nie każda z nas od czasu do czasu tak spędza wieczory?

3/10
Copyright @Instagram
3/10

4/10
Copyright @Instagram
4/10

5/10
Copyright @Instagram
5/10

6/10
Copyright @Instagram
6/10

7/10
Copyright @Instagram
7/10

8/10
Copyright @Instagram
8/10

9/10
Copyright @Instagram
9/10

10/10
Copyright @East News/Marina Łuczenko-Szczęsna
10/10

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.