ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie sukienkę, którą Meghan Markle założyła na świąteczne spotkanie z królową! Kupisz ją teraz na wyprzedaży!

Marcin Brzeziński 2 stycznia 2018 19:00
Stylizacja Meghan Markle
Fot. East News/ Meghan Markle

To były pierwsze Święta Bożego Narodzenia, które Meghan Markle spędziła z rodziną królewską. Narzeczona księcia Harry’ego na spotkanie z królową Elżbietą II w jej wiejskiej rezydencji położonej w pobliżu wioski Sandringham w hrabstwie Norfolk wybrała płaszcz z szerokim kołnierzem kanadyjskiej marki Sentaler i zamszowe kozaki. Uwagę przykuwał też jej niezwykły kapelusz z kolekcji Philipa Treacy. Tajemnicą jednak pozostało to, jaką sukienkę Meghan Markle skrywała pod płaszczem. Dla brytyjskiej prasy nie ma jednak rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi rodzina królewska!

Polecamy też: Szczęśliwe jak nigdy, czy pełne goryczy i rozczarowań? Meghan Markle zapamięta pierwsze święta spędzone z brytyjską rodziną królewską na długo…
 

Ile kosztuje sukienka Meghan Markle?

Po paru dniach bulwarówka „The Sun” ustaliła więc, że pod jasny płaszcz aktorka założyła aksamitną, burgundową sukienkę o nazwie Tay, która pochodzi z oferty znanej marki Club Monaco. Ten kopertowy model z fantazyjnymi rękawami kosztuje 298 dolarów czyli około tysiąca złotych i jest aktualnie dostępny na wyprzedaży. Brytyjskie media odetchnęły z ulgą. Do tej pory bowiem przyszła żona księcia Harry’ego prezentowała się w kreacjach drogich, bardzo drogich i… niewyobrażalnie kosztownych. Przypomnijmy tylko, że sukienka Ralph & Russo, w której Meghan Markle pozowała do oficjalnych zdjęć zaręczynowych kosztowała 75 tysięcy dolarów czyli… prawie 260 tysięcy złotych! A wam, jak się podobała świąteczna kreacja Meghan Markle? Macie ochotę kupić sobie podobną?

Suknia, która założyła Meghan Markle
Fot. Materiały prasowe

Suknia, która założyła Meghan Markle pochodzi z kolekcji marki Club Monaco.

Polecamy też: W Wielkiej Brytanii zapanował „efekt Meghan”! Te dodatki zachwycają fanów przyszłej księżnej!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!