Viva.pl

ZE ŚWIATA MODY

Wygląda jak kopia Reese Witherspoon! Czy Ava Phillippe odniesie sukces w świecie show-biznesu?

Sabina Zięba 6 lutego 2018
Fot. Instagram @reesewitherspoon

O niej ostatnio jest naprawdę głośno! Córka Reese Witherspoon powoli wkracza do świata show-biznesu. Ostatnio mogliśmy ją widzieć w wielu interesujących projektach. Czy osiągnie sukces na miarę swoich rodziców?

Polecamy też: Retusz roku? O tej okładce „Vanity Fair” jest naprawdę głośno!

Kim jest Ava Phillippe?

Ava Phillippe jest córką pary aktorów, Reese Witherspoon i Ryan'a Phillippe'a. Urodziła się 9 września 1999 roku, gdy odtwórczyni roli Legalnej Blondynki miała 23 lata. Imię otrzymała po babci swojego ojca, natomiast jej młodszy o 4 lata brat Deacon po dalekim krewnym. Wychowywała się u boku rodziców, którzy mimo swoich zobowiązań zawodowych ustalili, że zawsze przy dzieciach będzie jedno z nich i według tej zasady uzgadniali swoje harmonogramy pracy - nigdy nie zatrudnili na pełny etat opiekunki do dzieci.  Niestety w 2007 roku ich związek się rozpadł, a Reese 3 lata później związała się z Jimem Tothem, któremu również urodziła synka Tennessee Jamesa.

Polecamy też: To już pewne! Powstanie trzecia część kultowej „Legalnej Blondynki”. Poznaj szczegóły produkcji!
 

Jak rozwija się kariera córki Reese Witherspoon?

W ostatnim czasie 18-letnia już Ava coraz częściej pojawia się u boku mamy na różnych galach, a także uczestniczy w sesjach zdjęciowych. Prawdziwą furorę wywołał jej wygląd na tegorocznym Balu Debiutantek, gdzie pokazała się w pięknej sukni zaprojektowanej przez włoskiego projektanta Giambattistę Valli. Następnie okazało się, że nastolatka po raz pierwszy znalazła się w roli modelki - została jedną z twarzy najnowszego lookbooku marki Rodarte, w którym obok m.in. ciężarnej Kirsten Dunst promuje kolekcję jesień-zima 2018/2019. 

Fot. Instagram

Polecamy też: Kirsten Dunst potwierdza swoją ciążę na Instagramie! Czy to nowy trend wśród gwiazd?

Jednak to nie koniec jej ostatnich osiągnięć! U boku mamy wzięła udział również w kampanii promującej jej markę odzieżową Draper James. Obie pięknie prezentują się na zdjęciach - te same blond pukle, zachwycająca figura i rozbrajający uśmiech. Myślicie, że Ava Phillippe zrobi karierę na światową skalę?

Fot. Instagram

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top