Barbara Łubko 22 czerwca 2017 12:30
1/6
Céline Dion
Copyright @fot. East News/Getty Images
1/6

Céline Dion to gwiazda kontrowersyjna. I nie chodzi tu o skandale - tych w jej życiu nie ma wcale. Sprzedała ponad 200 milionów płyt, od blisko 30 lat tłumy fanów zapełniają stadiony na jej koncertach, ale… jeśli zapytasz znajomych, to zapewne nikt z nich nie słucha Céline. Bo słuchać Dion to trochę obciach, podobnie jak podziwiać jej styl! Przez lata uchodziła za jedną z najgorzej ubraną gwiazdę. Pamiętajcie jej biały garnitur od Johna Galliano z gali rozdania Oscarów w 1999 roku? Zamiłowanie do modowych eksperymentów wtedy się nie opłaciło - krytycy okrzyknęli tę stylizację jedną z najgorszych wszech czasów.W 2016 roku, po śmierci ukochanego męża, Céline rzuciła się w wir pracy. Postanowiła też zmienić swój look - rozpoczęła współpracę z doskonałym stylistą Law Roachem, a nawet stworzyła własną markę modową. Jej wieczorowe kreacje wzbudzają teraz jedynie zachwyt!

Zobacz także: Torebki projektu Dion podbiją rynek?

A codzienne? Gwiazda rozpoczęła niedawno letnią trasę koncertową po Europie, więc prawie każdego dnia możemy podziwiać jej nowe stylizacje. To wyraziste, przemyślane looki. Dion (oczywiście z pomocą swojego stylisty!) bawi się różnymi inspiracjami. Raz jest rockowa, raz superelegancka. Jak podobają Wam się te stylizacje? Najnowsze zdjęcia Céline znajdziecie w galerii. Sprawdźcie, jakie marki wybiera teraz najchętniej.

2/6
Céline Dion w eleganckim płaszczu marki Dice Kayek i butach Casadei.
Copyright @fot. East News
2/6

3/6
Céline Dion w sukience od Isabel Marant. Total look w kratę.
Copyright @fot. East News
3/6

4/6
Céline Dion łączy street wear z eleganckim stylem w bluzie marki Filles A Papa i spódnice marki Mugler.
Copyright @fot. Instagram.com/celinedion
4/6

5/6
Céline Dion w kwiatowej stylizacji od Roberto Cavalli.
Copyright @fot. East News
5/6

6/6
Céline Dion w total looku ze wzorem w zeberkę.
Copyright @fot. ONS
6/6

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Makijaż glow, który doda ci blasku

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.