Doskonała w roli Michaliny Wisłockiej.Przypominamy zmysłowy teledysk z Magdaleną Boczarską dla VIVY!

W VIVIE!,  Magdalena Boczarska opowiada jak przygotowywała się do roli pierwszej polskiej seksuolożki Michaliny Wisłockiej. Mówi o tym skąd sama czerpała wiedzę o seksie, kto rozmawiał z nią na trudne tematy, jak bardzo przeżywała zakup pierwszego biustonosza. 

 

„Sztuka Kochania”, czyli długowyczekiwany film o Wisłockiej wejdzie na ekrany kin pod koniec stycznia. My jednak już dziś pozwalamy zobaczyć Magdalenę Boczarską na ekranie.  Chodzi o materiał z sesji zdjęciowej, którą zilustrowaliśmy wspomniany wywiad z aktorką. 

 

Prezentujemy go tym chętniej, że sesja miała miejsce w dawnej pracowni malarskiej w Warszawie przy ul. Smolnej. Dzienne światło o które zadbał artysta, sztalugi, rzeźby, vintage meble pięknie wpisały się w klimat sesji. Jak powiedział fotograf Adam Pluciński chciał, że Magda cały czas mu uciekała, unikała obiektywy, żeby mógł ją podglądać.  Wydaje nam się, że wyszło bardzo zmysłowo. A Wy jak sądzicie? 

 

Polecamy też: O miłości, partnerstwie i łączeniu pracy ze wspólnym życiem w najnowszej VIVIE! opowiadają Agnieszka Radwańska i Dawid Celt