Zaskakujące doniesienia zagranicznych mediów! Brad Pitt wróci do Jennifer Aniston?! Romans pary jest już przesądzony

Brad Pitt, Jennifer Aniston, Angelina Jolie, związek Brada Pitta i Jennifer Aniston
Fot. East News

Jesienią zeszłego roku cały świat obiegła informacja o rozstaniu Brada PittaAngeliny Jolie. Złośliwi podkreślali wtedy, że Jennifer Aniston, którą aktor zostawił dla innej, zaciera ręce z satysfakcją. Niektórzy wieszczyli także, że Brad i Jennifer wrócą do siebie w myśl przysłowia „stara miłość nie rdzewieje”. Teraz okazuje się, że ci ostatni mieli dużo racji! Jak to możliwe? 

 

Polecamy też: Angelina Jolie wychodzi za mąż! Co na to Brad Pitt?

 

POLECAMY: 9 najgorętszych scen łóżkowych w historii światowego kina. Pamiętacie wszystkie? EKSKLUZYWNE WIDEO

Źródło: Marcn Ziółko, Piotr Wojtasik

Romans Jennifer Aniston i Brada Pitta

 

Te sensacyjne informacje potwierdzili agenci gwiazd! Zdradzili oni na łamach magazynu „Life&Style”, że parę połączy płomienny romans... w filmie science-fiction, nad którym obecnie oboje pracują! W produkcji wcielą się właśnie w parę kochanków. Premiera obrazu ma mieć miejsce jesienią 2018 r. 

 

Polecamy też: Angelina Jolie odeszła od Brada Pitta z powodu romansu z bratem? Sensacyjne doniesienia mediów!

 

Małżeństwo Brada Pitta i Jennifer Aniston

 

Przypomnijmy, że Brad Pitt zaczął spotykać się z Jennifer Aniston w maju 1998 r. Na ślubnym kobiercu stanęli 29 lipca 2000 r. w Malibu. Co prawda przez kilka lat uchodzili w Hollywood za idealne małżeństwo, jednak już w styczniu 2005 r. ogłosili decyzję o separacji, ku zdumieniu fanów i mediów. Szybko okazało się, że powodem był domniemany, ale przez wiele miesięcy skrzętnie ukrywany romans Brada z Angeliną Jolie (ich pierwsze wspólne intymne zdjęcia trafiły do prasy na przełomie kwietnia i maja tego samego roku – w tym samym miesiącu Jennifer Aniston złożyła pozew rozwodowy). Choć zawsze podkreślała, że nie żałuje małżeństwa z Bradem Pittem, złośliwi twierdzili, że musiała poczuć satysfakcję, gdy dowiedziała się o rozstaniu byłego męża i Angeliny Jolie we wrześniu 2016 r. Podobno od tamtej pory Jennifer ma dosyć regularny kontakt z Bradem – gwiazdę serialu „Przyjaciele” namawiała ponoć do tego... matka aktora! Czy romans Brada Pitta i Jennifer Aniston jest możliwy? Raczej nie z uwagi na to, że aktorka 5 sierpnia 2016 r. poślubiła z dala od błysku fleszy Justina Therouxa, aktora. Co więcej podkreśla w wywiadach, że jest
z nim bardzo szczęśliwa i nie zwraca uwagi na innych mężczyzn.

 

Polecamy też: Brad Pitt walczy o prawo wyłącznej opieki nad dziećmi. Czy Angelina Jolie podda się bez walki?

Wierzysz, że Brad Pitt i Jennifer Aniston będą znów razem?