TYLKO U NAS

Rozenek-Majdan porównała obecnego męża do swoich eks: Radek jest w tym najlepszy”!

Co na to poprzedni partnerzy gwiazdy?

Rafał Kowalski 14 lipca 2018 09:46
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są po ślubie dopiero dwa lata, ale prezenterka już jest przekonana, że znany piłkarz to najlepszy partner, jakiego dotychczas miała. Przynajmniej pod jednym względem… Gwiazda TVN zdradziła w rozmowie z Viva.pl, że nikt nie trafia w jej gust tak jak Majdan!

Małgorzata Rozenek-Majdan porównuje swoich partnerów

„Mój mąż ma rewelacyjny gust jeśli chodzi o prezenty. Jest w tym najlepszy. To jest jeden z niewielu przypadków, o którym w ogóle słyszałam, bo zazwyczaj różnie to z niespodziankami bywa… Oczywiście nie chciałabym obrazić nikogo z moich poprzednich bliskich, ale bywało tak, że podarunki nie zawsze były trafione. W przypadku prezentów od Radosława jest zawsze radość na 100%”, opowiada nam prowadząca Projekt Lady.

Żona piłkarza ceni go szczególnie za gust w dobieraniu świecidełek! „Radziowi naprawdę zawsze wychodzą zakupy biżuterii. Poza pierścionkiem zaręczynowym mam jeszcze jeden przepiękny, który dostałam od niego. Choć ostatnio poszedł w stronę motoryzacji i na urodziny podarował mi samochód!”, śmieje się Rozenek-Majdan w rozmowie z nami i dodaje, że w związku z tym coraz częściej kolekcję biżuterii powiększa sobie sama. „Co prawda nie lubię obwieszać się złotem przesadnie, ale jestem na przykład wielką fanką tego, co robi Zuza z ZoZo Design. To są naprawdę piękne rzeczy i nie mówię tego dlatego, że się znamy, ale zwyczajnie doceniam jej pracę i od lat noszę na sobie te projekty”, słyszymy.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma w domu niewątpliwy skarb! A czy Wasi ukochani zawsze trafiają z prezentami?  

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Fot. X News, TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie biżuterii ZoZo Design
Fot. materiały prasowe

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...