ZE ŚWIATA FILMU

Co się działo na premierze filmu „Narzeczony na niby”? Zobacz naszą relację z czerwonego dywanu! EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 12 stycznia 2018 13:00

Premiera najlepszej komedii romantycznej tego roku już za nami. „Narzeczony na niby” to pierwsza duża rola filmowa Julii Kamińskiej, czy denerwowała się tuż przed premierą? TYLKO NAM gwiazdy opowiedziały o swoich rolach i wyjątkowej historii, jaką zobaczymy w filmie. Na pokazie filmu Bartosza Prokopowicza zjawiła się plejada gwiazd, między innymi Julia Kamińska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Mikołaj Roznerski, Tomasz Karolak, Katarzyna Warnke, Karolina Szostak i Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz relację z czerwonego dywanu!

O czym jest „Narzeczony na niby”?

To komedia romantyczna inna niż wszystkie: pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni uporządkowane życie głównej bohaterki, Kariny (Julia Kamińska) w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Dziewczyna za wszelką cenę stara się zbudować szczęśliwy związek. Niestety. Mężczyzna, który miał być tym jedynym, okazał się zwyczajnym egocentrykiem. Z czasem okaże się, że każda z postaci skrywa pewną tajemnicę. Jednak, kiedy prawda ujrzy światło dzienne, bohaterowie zweryfikują swoje uczucia.

Film w kinach już od dziś!

Piotr Stramowski, Julia Kamińska, narzeczony na niby
Fot. materiały prasowe

Zobacz także: Skandal na premierze filmu „Narzeczony na niby’’! Fotoreporterzy zbojkotowali Sonię Bohosiewicz: „Chłopaki, chodźcie. Zróbcie mi zdjęcia’’, prosiła aktorka!

Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!