Viva.pl

ZE ŚWIATA FILMU

Co się działo na premierze filmu „Narzeczony na niby”? Zobacz naszą relację z czerwonego dywanu! EKSKLUZYWNE VIDEO

Premiera najlepszej komedii romantycznej tego roku już za nami. „Narzeczony na niby” to pierwsza duża rola filmowa Julii Kamińskiej, czy denerwowała się tuż przed premierą? TYLKO NAM gwiazdy opowiedziały o swoich rolach i wyjątkowej historii, jaką zobaczymy w filmie. Na pokazie filmu Bartosza Prokopowicza zjawiła się plejada gwiazd, między innymi Julia Kamińska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Mikołaj Roznerski, Tomasz Karolak, Katarzyna Warnke, Karolina Szostak i Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz relację z czerwonego dywanu!

O czym jest „Narzeczony na niby”?

To komedia romantyczna inna niż wszystkie: pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni uporządkowane życie głównej bohaterki, Kariny (Julia Kamińska) w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Dziewczyna za wszelką cenę stara się zbudować szczęśliwy związek. Niestety. Mężczyzna, który miał być tym jedynym, okazał się zwyczajnym egocentrykiem. Z czasem okaże się, że każda z postaci skrywa pewną tajemnicę. Jednak, kiedy prawda ujrzy światło dzienne, bohaterowie zweryfikują swoje uczucia.

Film w kinach już od dziś!

Piotr Stramowski, Julia Kamińska, narzeczony na niby
Fot. materiały prasowe

Zobacz także: Skandal na premierze filmu „Narzeczony na niby’’! Fotoreporterzy zbojkotowali Sonię Bohosiewicz: „Chłopaki, chodźcie. Zróbcie mi zdjęcia’’, prosiła aktorka!

Fot. East News

Wideo

Przyjaźń, która inspiruje do tworzenia

Polecamy

Top