VIDEO VIVY!

Daria Ładocha apeluje: „Żeby schudnąć, trzeba jeść” 

Co radzi dziennikarka?

Monika Katarzyna Krupska 18 czerwca 2018 13:00

Kuchnia tajska nie ma przed nią żadnych tajemnic, tak samo jak i polska! Daria Ładocha zwyciężczyni programu Agent. Gwiazdy od lat zachęca do zdrowego żywienia. Jakie są najlepsze dania według dziennikarki oraz co jest najlepszą receptą na zdrowe życie? Odpowiedzi znajdziecie w naszym video! 

Daria Ładocha o zdrowym jedzeniu

„Dania, które gotuje się w 15 minut są najlepsze wtedy, kiedy są zbilansowane”, mówi Daria Ładocha. I podkreśla, że krótki czas przygotowania potraw jest czasami dużo lepszy, niż stanie w kuchni długie godziny. Dlaczego? Ponieważ chronimy wtedy wartości odżywcze naszych składników. 

Zdaniem dziennikarki najlepszą receptą na zdrowe życie jest jedzenie, które odżywia nasz organizm, a nie tylko łechta nasze kulinarne ego. „Żeby schudnąć trzeba jeść”, podkreśla Ładocha i przestrzega przed niejedzeniem. „Jeżeli nauczymy nasz organizm, że będziemy równomiernie dostarczać pożywienia, pięć, trzy, cztery razy dziennie, bo to zależy do każdego, wówczas on staje się spokojny i rozpoczyna bardzo fajne, zaawansowane procesy trawienne, metaboliczne”, komentuje. 

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała nam Daria.  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!