Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

1 / 9
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM

Borys Szyc ma za sobą, jak przyznaje, „grzeszną przeszłość”. Zmienił się dla córki, Soni, ale nie ukrywa, że grzeszenie sprawia mu dużo przyjemności. Dzisiaj aktor obchodzi 39. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć wywiad z 2014 roku i pikantną sesję zdjęciową autorstwa Zuzy Krajewskiej. Co aktor ma na sumieniu? Zobaczcie, do czego przyznał się w VIVIE!

Zobacz też: Zaskakujące wyznanie narzeczonej Borysa Szyca: „Kocham go jak odgrzewane kartofelki”. Co ma na myśli?

– Dobry z Pana ojciec?

Borys Szyc: I co mam powiedzieć? Że świetny? Trochę w życiu namieszałem. Ale dla Soni staram się być odpowiedzialny. To najważniejsza osoba w moim życiu. Dbam o nią jak o nikogo innego. Córka to jedyna kobieta, której całe życie jestem wierny.

– I tu dochodzimy do grzechu nieczystości. Cudzołóstwo?

Borys Szyc: Wyłącznie. Przecież ślubu nie brałem. Nie powiem, żebym był przywiązany do przestrzegania czystości. Grzeszenie wręcz sprawia mi przyjemność. Prowadzę grzeszny żywot.

– Jak u Pana z grzechem pychy?

Borys Szyc: W naszym zawodzie łączy się z kabotynizmem. To mi jest obce.

– Ale sodówka waliła do głowy?

Borys Szyc: Jak przy nurkowaniu, człowiek w którymś momencie zaczyna tracić przytomność. Otumaniło mnie. Straciłem czujność. Pojawiały się jakiejś osoby, które niby są przyjaciółmi. Tysiąc doradców, tysiąc osób, które chcą się napić. Tysiąc pomysłów, każdy coś chce. Nakręca się machina. Pewnie parę osób potraktowałem z góry.

– To trudne miejsce – te zachwyty, wywiady, pieniądze…

Borys Szyc: Zawsze lubiłem się popisywać. Chciałem być w centrum zainteresowania. Aktorstwo z tego się wzięło. Później sobie wytłumaczyłem, dlaczego. Chciałem, żeby wszyscy mnie lubili. Od dziecka chciałem coś udowodnić, pokazać.

Zobacz też: „Drugiej takiej Ziemi nie znajdziecie”. Gwiazdy walczą w obronie Puszczy Białowieskiej

Co zdradził o słabości do alkoholu, cudzołóstwie i zazdrości? Szyc na pytania Romana Praszyńskiego odpowiadał szczerze. Bez cenzury! Przeczytajcie najciekawsze fragmenty wywiadu w galerii.

Polecamy: Borys Szyc o ojcostwie: „Byłem niegotowy do kwadratu. Nie byłem fajnym tatą”. Jak córka pomogła mu dojrzeć do tej roli?

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...