Sylwia Olech 1 listopada 2017 20:30
1/9
Ada Fijał, Zosia Ślotała, Katarzyna Zielińska
Copyright @Instagram
1/9

 

Halloweenowe imprezy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, że polskie gwiazdy, wzorem tych zachodnich, prześcigają się w wymyślaniu najbardziej przerażających i zachwycających makijaży i kostiumów, które potem dumie prezentują zarówno na halloweenowych party, jak i na Instagramie. Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak, Kasia Zielińska, a może Maffashion…? Zobacz naszą galerię i wybierz najlepsze halloweenowe przebranie!

 

Polecamy także: Już dziś Halloween! Zobaczcie najsłodsze i najbardziej kreatywne przebrania... dla psów! Rozbawią Was do łez

2/9
Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, Halloween
Copyright @Instagram @aga_wozniak_starak
2/9
3/9
Dorota Gardias, Halloween
Copyright @Instagram @dorotagardias
3/9

Dorota Gardias w genialnym makijażu kościotrupa bawiła się z przyjaciółmi.

Polecamy też: Nie tylko „cukierek albo psikus”! Jak obchodzi się Halloween w różnych zakątkach świata?

4/9
Katarzyna Zielińska, Halloween
Copyright @Instagram @katarzynazielinska
4/9

 

Katarzyna Zielińska napisała na swoim Instagramie, że uwielbia się bawić: „Za chwilę wyruszam na miasto, żeby straszyć, zjadać niegrzecznych dorosłych i zbierać cukierki 🕸🦇🕷💀👽”. Nie wszystkim fanom aktorki spodobało się, że promuje Halloween, ale większość zachwycona była jej makijażem i kostiumem. „Szkielet w ciąży, tego jeszcze nie było!”, żartowali internauci. Przypominamy, że Kasia jest właśnie w drugiej ciąży.

 

Polecamy także: Królowa jesieni i nieodłączny rekwizyt Halloween. Gwiazdy kochają dynię!

5/9
Dawid Woliński, Halloween
Copyright @Instagram @dawid_wolinski
5/9

Dawid Woliński sam napisał, że jego halloweenowy makijaż nie jest straszny i zamiast pójść na imprezę postanowił… świętować w domu!

Czytaj też: Nie tylko „cukierek albo psikus”! Jak obchodzi się Halloween w różnych zakątkach świata?

6/9
Zosia Ślotała, Halloween
Copyright @Instagram @miss_zi
6/9

Zosia Ślotała w tym roku wybrała skromy czarny strój na Halloween: „W tym roku spędziłam Halloween z naszą córeczką na psikusach i zbieraniu cukierków! ❤️🕸🎃😈”. Ale postanowiła też przypomnieć swój zeszłoroczny przerażający look…

Zobacz także: Największa zagadka Halloween rozwiązana! Heidi Klum przebrała się w tym roku za wilkołaka i na swoim przyjęciu skradła show innym przybyłym gwiazdom!

7/9
Ada Fijał, Halloween
Copyright @Instagram @adafijal
7/9

Ada Fijał nie mogła się w tym roku zdecydować, czy lepiej być „ofiarą mody” czy „Kuchennych rewolucji”. Nam podobają się oba przebrania aktorki.

Polecamy też: Już dziś Halloween! Zobaczcie najsłodsze i najbardziej kreatywne przebrania... dla psów! Rozbawią Was do łez

8/9
Monika Miller, Halloween
Copyright @Instagram @millerowka
8/9

Wnuczka Leszka Millera jest ostatnio ulubienicą mediów, a to dlatego, że chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Z okazji Halloween Monika Miller pokazała krótki filmik ze swoim makijażem kościotrupa.

Czytaj także: Makijaż na Halloween last minute! „Straszne” oczy, usta i paznokcie do wykonania w kilka chwil!

9/9
Julia Kuczyńska Maffashion, Halloween
Copyright @Instagram @maffashion_official
9/9

Halloweenowy makijaż dla Julii „Maffashion” Kuczyńskiej wybrali jej fani: „Wybraliście w ankiecie – i powstała Kleopatra w 15 min! Po samolocie o 2:00 ale chyba wyszło?!” . Naszym zdaniem wyszło bardzo dobrze!

Polecamy też: Już dziś Halloween! Zobaczcie najsłodsze i najbardziej kreatywne przebrania... dla psów! Rozbawią Was do łez

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha