Weronika Kostyra 1 czerwca 2017 11:15
1/9
Copyright @Robert Wolański
1/9

W Dzień Dziecka przypominamy urocze okładki gwiazd z ich dziećmi. Gdy pojawia się dziecko, zmienia się cały świat. Agnieszka MaciągOlivier JaniakNatasza Urbańska, Krzysztof Ibisz, Piotr Gąsowski, Marcin Prokop, Marta Wiśniewska, Kasia Kowalska, Dorota Gardias, Katarzyna SkrzyneckaJustyna Steczkowska  szaleją na punkcie swoich pociech i chwalą się nimi w Vivie!.

Agnieszka Maciąg: Gdy urodziła się Helenka, założyłam dla niej zeszyt, w który wklejam zdjęcia i opisuję codzienne wydarzenia, uczucia, a zwłaszcza to, co Helenka mówi. Ten zeszyt to mój jeden wielki list do Helenki. Dostanie go, gdy będzie już dorosła. Będzie wiedziała, jak wiele radości wniosła do naszego życia.

W naszej galerii, znajdziecie wyjątkowe sesje VIVY!, w których gwiazdy zapozowały wraz ze swoimi pociechami.

Polecamy: Agnieszka Maciąg. Cud późnego macierzyństwa.

2/9
Olivier Janiak i Karolina Malinowska, Viva sierpień 2014
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
2/9

Olivier Janiak: Dochodzimy do sytuacji, o której marzyłem – wielopokoleniowej rodzinie, gdzie jedni troszczą się o drugich. Dziś babcie nam pomagają, my zaopiekujemy się nimi na starość.

 

Polecamy: Olivier Janiak: Jestem najlepszym ekspertem, wszystko potrafię zrobić.

3/9
Natasza Urbańska, Viva! styczeń 2014
Copyright @Piotr Porembsky/METALUNA
3/9

Natasza Urbańska: Skąd czerpię siłę? Kalina mi ją daję. Kiedy wchodzimy do teatru, dziewczyny śmieją się, że to jest mała Natasza. Ona chce się czesać jak ja. Ubierać jak ja. Mamy taki sam naszyjnik Hello Kitty – Best Friends. Kalina ma pięć lat i potrafi rozbawić mnie do łez.

 

Polecamy: Czym jest dla nich szczęście? Herbuś, Urbańska, Dereszowska, Pawlikowska, Socha w szczerym wywiadzie.

4/9
Piotr Gąsowski, Marcin Prokop i Krzysztof Ibisz z dziećmi na okładce magazynu Viva!
Copyright @Viva! nr 12 z 14.06.2006
4/9

Krzysztof Ibisz: Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość, to najpiękniejszy po nas ślad. Ale z drugiej stron to bardzo trudne wyzwanie i ciężka codzienna praca. Najważniejsza praca w naszym życiu.

 

Marcin Prokop: Ojcostwo to dla mnie sport ekstremalny. Wymaga szeregu sprawności, z których bezdzietny facet nie zdaje sobie sprawy. Dopiero zostając ojcem, ze zdziwieniem odkrywa, że drzemią w nim umiejętności godne komandosa.

 

Piotr Gąsowski: Zawsze traktowałem Kubę jak partnera. Syn nigdy nie usłyszał ode mnie, że czegoś mu nie wytłumaczę, bo jest za mały. Kiedy pytał dostawał odpowiedź. To, skąd się biorą dzieci, wiedział już, kiedy miał pięć lat. Ma świadomość tego, że zawsze może do mnie zadzwonić, poradzić się.

 

Polecamy:

 

 

5/9
Mandaryna z dziećmi
Copyright @Piotr Porębski/Metaluna
5/9

Marta Wiśniewska: Dzieci to dla mnie motor napędzający wszystko, co robię. Wychowują się jak para bliźniąt, bo jest między nimi tylko rok różnicy i dwa miesiące różnicy. Tłuką się namiętnie, psocą, krzyczą, rozrzucają po całym domu zabawki. Są najukochańsi i najsłodsi. Xavier jest wrażliwy, wieloma rzeczami się przejmuje, zauważa moje gorsze dni. Wtedy przychodzi do mnie, wtula się. Xavierek to jest taka moja przylepa. Młodsza, Fabienne, jest konkretna i zdecydowana. Jak czyta książkę, to do końca. Jak bawi się, to też nie przerywa po trzech minutach. Jest konsekwentna, poukładana.

6/9
Copyright @
6/9

Justyna Steczkowska: To nie tak,  że wraz z urodzeniem dziecka przestaje się być zachłannym, nie chce się pracować, nie chce się robić rzeczy wielkich. Tylko  że wszystko jest takie... Ja na przykład bardzo żałuję, że mężczyźni nie mogą rodzić dzieci. Zobaczyliby, że wszystko, co było do tej pory takie ważne, blednie, staje się małe. To dziecko jest wielkie. Nie da się tego opowiedzieć. Zmienia się hierarchia wartości.

 

Polecamy: Siostry Steczkowskie: "Teraz jest taki fajny okres, bo mamy dla siebie dużo cierpliwości"

7/9
Copyright @RS/VIVA!
7/9

Dorota Gardias: Tuż po urodzeniu Hani ogarnęła mnie euforia. Czułam się cudownie. Dzwoniłam do wszystkich i opowiadałam, jak to jest super. A po dobie się zaczęło! Przynieśli mi Hanię, wzięłam ją na ręce i ogarnął mnie dziwny stan. Trzymałam ją w ramionach i chciałam ochronić przed całym światem.

 

Polecamy: "Mój syn jest najpiękniejszy". Sławne matki z synami na okładkach "Vivy!"

 

 

8/9
Copyright @RS/VIVA!
8/9

Kasia Kowalska: Macierzyństwo na pewno zmienia każdą kobietę, odzywa się w niej duch opiekuńczości, odpowiedzialności, miłości, której do tej pory nie znała. Myślę, że to się budzi z czasem, kiedy obserwujesz dziecko, codziennie karmisz, myjesz – jest to coś innego, nowego w życiu. Wspaniałe uczucie.

 

Polecamy: "Mój syn jest najpiękniejszy". Sławne matki z synami na okładkach "Vivy!"

9/9
Copyright @RS/VIVA!
9/9

Katarzyna Skrzynecka: Dla dziecka budujesz trochę piękniejszy świat. Tęczowy i beztroski. My sami otwieramy w sobie wspomnienia i uczuciowość naszego dzieciństwa, stajemy się na chwilę też trochę dziecięcy, marząc, że świat jest piękny, a ludzie szlachetni i kochani…

 

Polecamy: Katarzyna Skrzynecka - Spowiedź czterdziestolatki.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Makijaż glow, który doda ci blasku

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.