O TYM SIĘ MÓWI

Zygmunt Chajzer zajmie się nietypowym biznesem. Jedno jest pewne, to będzie hit!

Czy pomoże mu syn?

Rafał Kowalski 4 sierpnia 2018 07:36
Zygmunt i Filip Chajzer, Viva! 26/2005
Fot. Piotr Porebsky

Czternaście lat reklamowania proszku do prania i nagłe zerwanie współpracy z Zygmuntem Chajzerem. Tak w skrócie wygląda historia popularnego prezentera, którego w najnowsze kampanii marki Vizir zastąpi Ania Starmach. Dziennikarz stara się jednak przekuć porażkę w sukces i w związku z tym… chce wyprodukować własny proszek!

Zygmunt Chajzer o produkcji proszku do prania

Dumny pomysłodawca i realizator projektu opowiedział o nim bardziej szczegółowo w ostatnim wywiadzie. „Na początku traktowaliśmy ten pomysł jak żart. W końcu podeszliśmy do tego poważnie. Robimy badania, czy jest szansa na powodzenie projektu. To pomysł na rodzinny biznes”, powiedział Zygmunt Chajzer w rozmowie z Faktem – stwierdza tajemniczo. Kiedy produkt miałby pojawić się na rynku? Prezenter dodał, że raczej dość prędko, ponieważ wszystkie przeprowadzone testy wypadły znakomicie.

Pojawia się pytanie czy znanemu tacie pomoże w biznesie syn Filip? Dziennikarz znany jest ze swoich licznych aktywności, ale czy weźmie udział w kolejnej? Tego na razie nie zadeklarował publicznie.

Zygmunt Chajzer o reklamowaniu marki Vizir

A jak gwiazdor wspomina reklamowanie proszku? „Na początku nie wiedziałem, czy się zgodzić na udział w reklamie. Obawiałem się, że ludzie nie wezmą mnie poważnie. Niewielu facetów na świecie reklamuje przecież środki piorące. Pierwszym konsultantem była moja żona i ona powiedziała krótko: Zygmunt dasz radę. Plamy nie będzie! Nie żałowałem decyzji, zwiedziłem trochę świata, poznałem fajnych ludzi…”, wyznał Chajzer w Fakcie.

Trzymamy mocno kciuki za powodzenia pomysłu prezentera. Wyobrażacie sobie, że w Waszych domach stoi proszek nazwany jego nazwiskiem? My jeszcze nie, ale już nie możemy się doczekać!  

Zygmunt Chajzer
Fot. ONS

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!