WSPOMNIENIA GWIAZD

„Życie dane jest na raz i nie na zawsze”. Wspomnienie o Grzegorzu Miecugowie EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 2 listopada 2017 18:00

Śmierć Grzegorza Miecugowa wstrząsnęła światem mediów. „Piękna postać. Będziemy pamiętali jego ciepły głos i rewelacyjny uśmiech”, tak wspomina go dyrektor Edward Miszczak. Grzegorz Miecugow zmarł w wieku 61 lat. Dziennikarz i prowadzący „Szkło kontaktowe” przegrał walkę z rakiem. Poinformowała o tym pogrążona w żałobie rodzina oraz redakcja TVN24. 

Polecamy: Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz w wieku 61 lat przegrał walkę z nowotworem

Wspomnienie Grzegorza Miecugowa

W tym roku odeszło od nas wiele wybitnych postaci. Wśród nich był m.in. Grzegorz Miecugow. Dziennikarz od 1997 roku razem z Tomaszem Lisem współtworzył „Fakty” w TVN, których był także prezenterem. Odszedł z redakcji z powodu konfliktu z Lisem. Wrócił do stacji w 2001 roku. Prowadził pierwszą polską edycję „Big Brothera”, a także współtworzył TVN24. Był szefem wydawców tego kanału. Od stycznia 2005 roku współprowadził „Szkło kontaktowe” i to za ten program widzowie pokochali go najbardziej. Niestety 26 sierpnia 2017 roku pokonała go choroba - rak płuc. Najbliżsi dziennikarza i jego rodzina – syn Krzysztof oraz żona Joanna – do końca wierzyli, że powróci do pełni sił. Stało się jednak inaczej.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe video wspomnieniowe o Grzegorzu Miecugowie. Zobaczcie sami! 

Zobacz: Bez niego nie istniałoby „Szkło kontaktowe”. Co Grzegorz Miecugow mówił VIVIE! o karierze i życiowych wyborach?

Zobacz także: Zbigniew Wodecki, Danuta Szaflarska, Wojciech Młynarski, Janusz Głowacki… Kto jeszcze odszedł w tym roku? EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!