Weronika Kostyra 6 listopada 2017 13:00
1/7
Ola Żebrowska z synem
Copyright @ Instagram @olazebrowska
1/7

Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwym małżeństwem już osiem lat. Ze względu na dużą różnicę wieku ich związek początkowo budził duże emocje, udowodnili jednak, że ich uczucie jest prawdziwe, a rodzina najważniejsza. Para razem wychowują dwóch synów – 7-letniego Franciszka i 4-letniego Henryka i choć zazwyczaj strzegą swojej prywatności i nie zdradzają sekretów swojego życia rodzinnego, z okazji urodzin jednego z synów żona Michała Żebrowskiego uchyliła rąbka tajemnicy.

Dzieci Oli i Michała Żebrowskich

Młodszy syn, Henio, obchodził czwarte urodziny i to skłoniło Olę Żebrowską do pokazania na swoim Instagramie wzruszającego zdjęcia z rodzinnego albumu, na którym karmi małego jeszcze synka piersią. To nie tylko piękne wspomnienie, ale także gest wspierający promowanie karmienie piersią, jako czynności zupełnie naturalnej. Fani w są zachwyceni wzruszającym zdjęciem, ale w komentarzach pojawiły się także głosy, że jest ono zbyt osobiste dla mediów społecznościowych, a karmienie piersią jest czynnością prywatną.

W niedawnym wywiadzie dla magazynu „Pani” Aleksandra Żebrowska wspominała narodziny oby synów, przy których towarzyszył jej mąż:

„Był obecny przy obu porodach. Przy pierwszym załamał się, że godzina porodu wypadała dokładnie na czas jego przedstawienia. Franek musiał się pospieszyć, żeby tata zdążył do teatru. (śmiech). Przy drugim "pan dyrektor" odpowiednio zaplanował repertuar. Nawet jeśli potraktujemy to jak anegdotę, to nie zmienia faktu, że Michał jest niesłychanie odpowiedzialny”.

Jaka jest Wasza opinia co do karmienia piersią? Zobaczcie w naszej galerii inne zdjęcia Oli Żebrowskiej z synami, które pokazała w mediach społecznościowych. Czy można jej zarzucić, że pokazuje za dużo i nie dba o prywatność dzieci?

Zobacz także: „Byłem pewny, że nie uda mi się założyć rodziny”. Michał Żebrowski zdradza małżeńskie sekrety we wspólnym wywiadzie z żoną Aleksandrą!

2/7
Ola Żebrowska z synem
Copyright @Instagram @olazebrowska
2/7
4/7
Ola Żebrowska z synem
Copyright @Instagram @olazebrowska
4/7
6/7
Ola Żebrowska z synem
Copyright @Instagram @olazebrowska
6/7

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!