Olga Figaszewska 22 grudnia 2017 15:00
1/6
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @Youtube screen BBC
1/6

Brytyjska rodzina królewska już rozpoczęła przygotowania do uroczystości zaślubin księcia Harry'ego i Meghan Markle. Gdzie i kiedy odbędzie się ślub książęcej pary? Wiadomo już, jak będzie wyglądała suknia przyszłej panny młodej! Znamy szczegóły!

Polecamy też: Meghan Markle wprowadza się do pałacu! „To najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym”

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się na początku listopada. Aktorka zrezygnowała już z pracy na planie serialu „Suits” i podobno już przeprowadziła się do ukochanego. Para wspólnie zajmuje nowy apartament w Pałacu Kensington w Londynie. Ślub zakochanych odbędzie się 19 maja 2018 w kaplicy św, Jerzego zamku Windsor. Nie ma wątpliwości, że ceremonia będzie wyprawiona z rozmachem. Wiadomo, że królowa nie pojawi się na uroczystości (Meghan jest rozwódką, co uniemożliwia królowej jako głowie Wielkiej Brytanii i Kościoła Anglikańskiego bycie na takiej ceremonii). Wszystko wskazuje na to, że swoją nieobecność wynagrodzi wnukowi w inny sposób. A fani brytyjskiej monarchii już nie mogą się doczekać, aż do publicznej informacji zostanie podanych więcej szczegółów: kto zostanie zaproszony na ślub, jaką fryzurę i makijaż będzie miała przyszła księżna? Wiadomo już, jak będzie wyglądała potencjalna suknia wybranki Harry'ego.

Zobacz też; Ślub Księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie kosztował majątek, ale jeśli dojdzie do rozwodu to Meghan wyjdzie z tego związku z... milionami!

Zobacz też: Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

Meghan Markle już planuje przygotowania do tego wielkiego dnia. Jak będzie wyglądać jej suknia ślubna? W jakiej fryzurze zaprezentuje się zgromadzonym gościom? Wszystkie informacje i zdjęcia znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

2/6
Książę Harry i Meghan Markle
Copyright @East News
2/6

Niemal miesiąc po ogłoszeniu zaręczyn brata księcia Williama i amerykańskiej aktorki pałac Kensington opublikował dwa oficjalne portrety pary. Tak zakochanych Harry'ego i Meghan jeszcze nie widzieliśmy!

 

 

 

 

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

 

Jak przyszła księżna przygotowuje się do tego wielkiego dnia? Sprawdź w naszej galerii! Suknia ślubna aktorki z pewnością zrobi na Was wrażenie.

 

Polecamy też: Meghan Markle wprowadza się do pałacu! „To najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym”

3/6
Książę Harry i Meghan Markle
Copyright @East News
3/6

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle jest naprawdę wyjątkowy. Harry sam go zaprojektował! Zostały w nim umieszczone dwa diamenty, które należały do księżnej Diany, a także większy brylant pochodzący z Botswany, gdzie para spędziła w tym roku wakacje. Projekt zrealizowała firma „Cleave and Company”. Okazuje się, że jest wart 50 000 funtów.

Zobacz też: Pierwsze zdjęcia księcia Harry’ego i Meghan Markle po ogłoszeniu zaręczyn. Zobacz, jak wygląda pierścionek!

4/6
Meghan Markle, suknia ślubna Meghan
Copyright @TMZ, screen
4/6

Suknia ślubna Meghan Markle

„Przedstawiciele Pałacu Kensington poprosili Inbal Dror o przygotowanie szkiców pod rozwagę dla Meghan Markle”,  informował magazyn „People”.


Podobno Inbal Dror faktycznie skontaktowała się z rodziną królewską w sprawie ewentualnego stroju Meghan i przedstawiła swoje trzy propozycje. Pierwsze szkice potencjalnej sukni ślubnej przyszłej księżnej pojawiły się już na serwisie TMZ. Nie wiadomo, czy Meghan skorzysta z pomocy izraelskiej projektantki. Zagraniczne media sugerują, że prace Dror są bardzo efektowne i idealnie wpasują się w gust narzeczonej Harry'ego!

Wszystkie projekty przedstawiają stroje z długimi rękawami i mocno zarysowaną talią, a to już tradycja w przypadku królewskich narzeczonych. Przypomnijmy, że tak było również w przypadku sukien ślubnych Diany i Kate. Suknie Inabal nie należą do najtańszych, ich ceny wahają się od 8 do 10 tysięcy dolarów. Dror tworzyła już kreacje dla światowych sław. Beyoncé pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy w 2016 roku w jednym z jej projektów.

Jak Meghan zostanie uczesana na swój ślub? Zobacz na następnym slajdzie!

Zobacz też: Ślub Harry'ego i Meghan zbliża się wielkimi krokami! Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość?

5/6
Meghan Markle
Copyright @East News
5/6

Fryzura Meghan Markle w dniu ślubu!

Wiadomo już, jak Meghan Markle zostanie uczesana na swój ślub! Informację zdradził fryzjer brytyjskiej rodziny królewskiej.

„Z pewnością nie będziemy obcinać jej długich włosów, najwyżej rozjaśnimy je o półtora cienia. Raczej zdecydujemy się na lekkie, naturalne upięcie. Z pewnością Meghan będzie wyglądać inaczej niż Kate na swoim ślubie”, zdradził Sean Donaldson.

Zobacz też; Już są oficjalne zdjęcia zaręczynowe Meghan Markle i księcia Harry’ego! „Ich wspólne szczęście było niesamowite”

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!