Złote Globy 2018: „Kształt wody” Guillermo del Toro z największą liczbą nominacji. Zdobędzie statuetkę? Zobacz zwiastun! VIDEO

Źródło: Imperial Cinepix

 

O tym filmie mówią wszyscy! „Kształt wody” Guillermo del Toro zapowiada się naprawdę nieźle. Nagrodzony Złotym Lwem na na festiwalu filmowym w Wenecji 2017 najnowszy film reżysera otrzymał największą liczbę nominacji do Złotych Globów 2018. Rozdanie statuetek już 7 stycznia 2018 roku. Czy to właśnie film Guillerma del Toro „Kształt wody” zdobędzie Złoty Glob 2018?

 

Złote Globy 2018: „Kształt wody” Guillermo del Toro

Guilerma del Toro nie trzeba przedstawiać. Na jego koncie znajdują się takie produkcje, jak „Cronos”, „Labirynt Fauna” czy „Nie bój się ciemności”. Choć wiele jego produkcji podbiło serca widzów na całym świecie, to jednak sam reżyser przyznaje, że jego najnowsze dzieło „Kształt wody”, skradło jego serce. „Żaden film nie jest mi tak bliski i to właśnie z niego jestem najbardziej dumny. To niesamowite uczucie - widziałem go już 190 milionów razy i wciąż płaczę przez trzy lub cztery minuty. Tę produkcję można nazwać bajką na niespokojne czasy, gdyż jest lekiem dla współczesnego świata, gdzie co dzień budzimy się z coraz gorszymi wieściami”, mówi. W obsadzie najnowszej produkcji Guillerma zobaczymy: Sally Hawkins, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Shannon, Michael Stuhlbarg i Octavia Spencer.

 

Polecamy:  Kto dostanie Złote Globy 2018? Wśród nominowanych znalazł się polski film!

 

O czym jest film „Kształt wody”?

To tzw. baśń dla dorosłych. Jak promuje się tę historię w kinach?  „Akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Elisa (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata”, głosi napis. 

 

Zobacz także: Złote Globy 2018: „Tamte dni, tamte noce” ma już wiele nagród na koncie, czy i teraz odniesie sukces? Zobacz polski zwiastun! VIDEO

 

Złoty Glob 2018 dla filmu „Kształt wody” Guillermo del Toro

Film reżysera ma ogromne szanse na otrzymanie Złotego Globa 2018 - otrzymał najwięcej nominacji w kategoriach filmowych, bo aż siedem! Rozdanie Złotych Globów już 7 stycznia. Galę poprowadzi aktor komediowy, Seth Meyers. „Ze swoim naturalnym zacięciem komediowym i wrodzoną umiejętnością do porywania publiczności Seth pomoże nam kontynuować uroczystą tradycję nagradzania najlepszych spośród pracujących w telewizji i kinie na imprezie roku”, tłumaczyła prezes Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej, Meher Tatna.

 

Dotychczasowym rekordzistą w liczbie zdobytych Złotych Globów był zeszłoroczny film La La Land - otrzymał siedem statuetek. Czy „Kształt wody” Guillermo del Toro pobije zeszłoroczny rekord? Zobaczcie zwiastun!

Zamierzasz oglądnąć „Kształt wody”?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE