Viva.pl

O TYM SIĘ MÓWI!

Ona starsza od niego, rozwódka, on do niedawna niepoprawny kobieciarz. Dlaczego zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są tak ważne? EKSKLUZYWNE VIDEO

Książę Harry i Meghan Markle w poniedziałek ogłosili swoje zaręczyny. Nie odwracali od siebie wzroku, a patrząc na nich nikt nie ma wątpliwości, że są udaną parą! To jednak nie znaczy, że idealną zwłaszcza w oczach Brytyjczyków. Dlaczego ich związek wzbudza kontrowersje?

Polecamy: Od randki w ciemno do romantycznych zaręczyn. Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy o swoim związku!

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle pełen kontrowersji

Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle nie obyłyby się bez skandalu. Już mówi się, że ich związek jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii monarchii Wielkiej Brytanii. Dlaczego? Ona starsza od niego, rozwódka, a do tego Amerykanka! On do niedawna imprezowicz i niepoprawny kobieciarz.  Sądzono, że szybko się sobą znudzą. Harry zmieniał kobiety jak rękawiczki, Meghan z kolei ma na koncie nieudane 2-letnie małżeństwo.

Ich związek bardzo szybko wszedł na wyższy poziom, a książę Harry w jednym z wywiadów wyznał, że to była niemal miłość od pierwszego wejrzenia. Musieli radzić sobie z szukającymi sensacji paparazzi, a utrzymanie związku na odległość przy codziennych zobowiązaniach nie było łatwym zadaniem. Choć nie wróżono im przyszłości,  pokonali wszelkie przeszkody. W poniedziałek książę Harry i Meghan Markle ogłosili zaręczyny  i już wiosną 2018 roku staną na ślubnym kobiercu. 

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle jest uznawany za ważny krok w brytyjskiej rodzinie królewskiej, w końcu to oni wyznaczają standardy. Naginanie zasad i zaakceptowanie Meghan Markle (mimo, że jest aktorką, Amerykanką, a także ma mieszane pochodzenie) przez królową jest uznawane za dobry znak! Zobaczcie, jak rozwijał się ich związek i co stało na przeszkodzie ich miłości! 

Polecamy: Od randki w ciemno do romantycznych zaręczyn. Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy o swoim związku!

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top