VIDEO VIVY!

Do ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle już tylko cztery dni! 

Dlaczego ich związek wzbudza tak wielkie kontrowersje?

Gabriela Czernecka 15 maja 2018 09:02

Książę Harry i Meghan Markle 27 listopada 2017 roku ogłosili swoje zaręczyny. Nie odwracali od siebie wzroku, a patrząc na nich nikt nie miał wątpliwości, że są udaną parą! To jednak nie znaczy, że idealną zwłaszcza w oczach Brytyjczyków. Już za kilka dni, dokładnie 19 maja 2018 roku Harry i Meghan powiedzą sobie sakramentalne ''tak''. Dlaczego ich związek wzbudza kontrowersje?

Meghan i Harry historia miłości

Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle nie obyłyby się bez skandalu. Już mówi się, że ich związek jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w historii monarchii Wielkiej Brytanii. Dlaczego? Ona starsza od niego, rozwódka, a do tego Amerykanka! On do niedawna imprezowicz i niepoprawny kobieciarz.  Sądzono, że szybko się sobą znudzą. Harry zmieniał kobiety jak rękawiczki, Meghan z kolei ma na koncie nieudane 2-letnie małżeństwo.

Ich związek bardzo szybko wszedł na wyższy poziom, a książę Harry w jednym z wywiadów wyznał, że to była niemal miłość od pierwszego wejrzenia. Musieli radzić sobie z szukającymi sensacji paparazzi, a utrzymanie związku na odległość przy codziennych zobowiązaniach nie było łatwym zadaniem. Choć nie wróżono im przyszłości,  pokonali wszelkie przeszkody. 27 listopada 2017 roku książę Harry i Meghan Markle ogłosili zaręczyny  i już wiosną 2018 roku staną na ślubnym kobiercu. 

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle pełen kontrowersji

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle jest uznawany za ważny krok w brytyjskiej rodzinie królewskiej, w końcu to oni wyznaczają standardy. Naginanie zasad i zaakceptowanie Meghan Markle (mimo, że jest aktorką, Amerykanką, a także ma mieszane pochodzenie) przez królową jest uznawane za dobry znak! Odkąd zakochani ogłosili zaręczyny, media bacznie śledzą każdy ich krok. Nic dziwnego, bowiem ich związek pokazuje, że brytyjska rodzina królewska robi wielki krok naprzód. 

Para weźmie ślub 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Zamku Windsor. Początkowo data wzbudzała spore kontrowersje, gdyż tego samego dnia rozegrany zostanie finał Pucharu Anglii, co dla Brytyjczyków jest traktowane jak święto narodowe. Na szczęście oba wydarzenia nie będą ze sobą kolidowały. 

Tu znajdziesz wszystko o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle>>

Ceremonia startuje w samo południe, czyli biorąc pod uwagę inną strefę czasową, para powie sobie sakramentalne tak o godzinie 13 polskiego czasu. Mszę poprowadzi wielebny David Conner (dziekan Windsoru), a przysięgę małżeńską Meghan Markle i książę Harry wypowiedzą w towarzystwie Justina Welby'ego, arcybiskupa Cantenbury.

Do ślubu Harry'ego i Meghan pozostało tylko 4 dni! Na to wydarzenie czekają tysiące Brytyjczyków, którzy już ozdabiają swoje domy podobiznami Harry'ego i Meghan. A tymczasem zobaczcie, jak rozwijał się ich związek i co stało na przeszkodzie ich miłości!   

Wideo

Blond bez żółtych refleksów? Tak! Poznajcie pielęgnację Blondifier

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Ewa Farna bez tajemnic! Takiej rozmowy jeszcze nie było!