Damian Duda 14 grudnia 2017 18:55
1/11
Wytatułowany Adam, jamnik
Copyright @Instagram
1/11

Adam Curlykale i Veronica „Miss xRonixBlades podbijają internet! Wytatuowany 32-latek z Poznania był gościem porannego programu Dzień Dobry TVN’’, w którym wspólnie ze swoją dziewczyną zdradzili, dlaczego się tatuują. Zamierzam dobić do 95%, to długi i bolesny proces, który wciąż trwa’’, powiedział 32-latek, który ma w tym momencie pokryte 85 procent ciała tatuażami.

Zobacz też: Zobaczcie, jak Anella, polska Barbie, wyglądała przed operacjami plastycznymi! Nie uwierzycie...

Adam Curlykale i Veronica „Miss xRonixBlades o tatuażach

Obecna metamorfoza wynikała z wielu faktów. Na pewno było to atopowe zapalenie skóry, dwie choroby onkologiczne i schorzenia poonkologiczne i posterydowe. Byłem leczony za granicą, jednak część tych defektów skórnych nie została usunięta. Zakryłem to tatuażami, bardzo niedbale. Chęć zaakceptowania siebie na nowo skłoniła mnie do coraz dalszych ingerencji w skórę. W ten sposób zrodził się pomysł »black work'a«’’, wyznał na kanapkach Dzień Dobry TVN’’.

Dorota Wellman zapytała się Adama, czy chciał się ukryć pod tatuażami. I tak, i nie. Chęć zmiany jest głęboko w nas zakorzeniona. Kreuje pewien wizerunek, który jest uzewnętrznieniem tego, co ja chce przekazać. Zwykle ludzie reagują na mnie bardzo przyjemnie. Często zaczepiają i pytają mnie, czemu sobie to zrobiłem, a ja staram się im to cierpliwie wytłumaczyć’’, podkreślił.


Veronica urodziła się jako mężczyzna, w Kwidzynie. Przeprowadziła się następnie do Poznania, później do Krakowa i wylądowałam w Londynie. Tam rozkwitłam. W jednym ze studiów tatuaży zostałam zwolniona za bycie ped...., wtedy postanowiłam, że pora się gdzieś wynieść. Poleciałam do Londynu 7 lat temu, tam przyjęli mnie do miejsca pracy, w którym pracuję do dzisiaj. W Polsce nie było mi dobrze, a Londyn jest dużo bardziej tolerancyjny. Powiem szczerze, że dla mnie hejt się zupełnie nie liczy, nie interesuje mnie, co inni sądzą na mój temat. Nie chcemy nikogo odstraszać a wszystkie ingerencje w ciało, które sobie zrobiliśmy były tylko i wyłącznie dla nas samych’’, powiedziała Veronica. Teraz wspólnie ze swoim chłopakiem Adamem podbijają internet.

Zobaczcie ich niezwykłe zdjęcia! Podobają się Wam ich tatuaże?

Zobacz też: Anella, polska Barbie, szturmem podbija brytyjskie portale plotkarskie: „Plastic Fantastic”

10/11
Wytatuowany Adam i Veronica
Copyright @Instagram
10/11
11/11
Wytatuowany Adam i Veronica
Copyright @Instagram
11/11

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
TAGI #tatuaż

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.