Konrad Szczęsny 10 stycznia 2018 19:00
1/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
1/10

Pojawienie się Apoloniusza Tajnera i jego 37 lat młodszej partnerki, Izabeli Podolec na tegorocznym Balu Mistrzów Sportu wywołało w mediach nie lada poruszenie. Wydawało się, że zarówno media, jak i internauci przywykli do tego, że w XXI wieku pary, w których jedno z partnerów jest dużo starsze od drugiego to rzecz normalna, jednak patrząc na kontrowersje, jakie budzi m.in. żona prezydenta Francji Brigitte Macron można śmiało stwierdzić, że takie związki wciąż elektryzują opinię publiczną.

Zobacz też: Apoloniusz Tajner na Balu Mistrzów Sportu z młodszą od siebie o 37 lat partnerką, Izabelą Podolec. Oto historia ich miłości

oraz: Gwiazdy, które słyną z rozwodów! Która z nich miała najwięcej mężów?

Pary z największą różnicą wieku w show-biznesie, w których starszy jest mężczyzna

Choć 37 lat to imponująca różnica wieku, Apoloniusz Tajner i jego wybranka nie są w tej materii rekordzistami. Która para w polskim show-biznesie otrzymała ten kontrowersyjny tytuł? Jak zaczęły się ich związki i dlaczego mimo upływu czasu wciąż budzą ogromne emocje?

Sprawdź w naszej galerii. 

Zobacz też: Państwo Kwaśniewscy, Stuhrowie i Pazurowie. Oni udowadniają, że miłość przetrwa wszystko! Oto 14 par z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie i polityce

2/10
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Copyright @East News
2/10

Związek Apoloniusza Tajnera i Izabeli Podolec

Złośliwi uważają, że 63-letni Apoloniusz Tajner jest naiwny wierząc, że jego o 37 lat młodsza partnerka darzy go szczerym uczuciem. Prawdą jest jednak, że związek tworzą od siedmiu lat. Zaczęli się spotykać, gdy wybranka Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego miała zaledwie 19 lat. Długo ukrywali fakt, że między nimi zaiskrzyło. Po raz pierwszy oficjalnie Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec pokazali się razem w trakcie Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. Z kolei na czerwonym dywanie para zadebiutowała w styczniu 2016 roku. Wówczas razem pojawili się na Balu Mistrzów Sportu 2016. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia również pojawili się w swoim towarzystwie. Para przyciągała spojrzenia nie tylko zgromadzonych gości, ale i fotoreporterów, którzy chętnie dokumentowali zapatrzonych w siebie kochanków. 

Zobacz też: Apoloniusz Tajner na Balu Mistrzów Sportu z młodszą od siebie o 37 lat partnerką, Izabelą Podolec. Oto historia ich miłości

3/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
3/10

Związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau

To właśnie związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau zyskał miano tego z największą różnicą wieku między obojgiem partnerów w polskim show-biznesie. Dzieli ich aż... 38 lat! Mimo tego, że relacja ta od początku wywoływała ogromne emocje, zakochani zdecydowali się we wrześniu 2015 roku wziąć cichy ślub.

Spotykają się prawdopodobnie od 2012 roku, choć pierwsze informacje o tym, że łączy ich płomienne uczucie, pojawiły się na początku 2013 roku. 

Niedawno z kolei media obiegła sensacyjna wiadomość, że spodziewają się dziecka. W końcu potwierdził to sam aktor.

Zobacz też: Marek Kondrat i Antonina Turnau spodziewają się dziecka?!

oraz: Marek Kondrat po raz pierwszy o ciąży 29-letniej Antoniny Turnau: „Tak, spodziewamy się dziecka’’

4/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @Instagram @sandrakościelniak
4/10

Związek Marka Włodarczyka i Sandry Kościelniak

Mówi się, że 63-letni Marek Włodarczyk i 27-letnia Sandra Kościelniak spotykają się od ponad 5 lat, choć początkowo gwiazdor „Kryminalnych” stanowczo temu zaprzeczał i twierdził, że jedynie doradza pięknej brunetce w sprawach zawodowych. Jesienią zeszłego roku głośno było natomiast o tym, że ich związek wkroczył w kolejny etap i aktor oświadczył się ponad 35 lat młodszej partnerce. Potwierdzeniem tego, że świetnie czują się w swoim towarzystwie są czułe zdjęcia, które wybranka Marka Włodarczyk zamieszcza na Instagramie. 

Zobacz też: Marek Włodarczyk zaręczył się z młodszą o 36 lat aktorką. Kim jest jego ukochana?

oraz: Marek Włodarczyk właśnie ogłosił zaręczyny, ale jego życie uczuciowe skrywa bolesną tajemnicę...

5/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
5/10

Związek Cezarego i Edyty Pazurów

Ta para również wzbudza ogromne emocje. Poznali się, gdy Edyta Zając miała zaledwie 19 lat. W kwietniu 2017 roku minęła dekada, odkąd Cezary Pazura spotkał przyszłą żonę w pociągu relacji Kraków-Warszawa. Ślub wzięli 1 maja 2009 roku. Nikt nie dawał im szans i twierdzono, że 26-letnia różnica wieku przekreśla szczerość łączącego ich uczucia. Tymczasem pod koniec 2017 roku okazało się, że para spodziewa się trzeciego dziecka. Oboje wychowują już córkę Amelię (urodzoną 25 czerwca 2009) i syna Antoniego Józefa (urodzonego 23 lipca 2012).

Zobacz też: Nikt nie dawał im szansy: Edyta i Cezary Pazurowie są razem już niemal 10 lat!

oraz: Cezary Pazura o żonie: "Czułem, że mam diament. Tylko dlaczego został oszlifowany w taki bolesny sposób?"

6/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
6/10

Związek Beaty Ścibakówny i Jana Englerta

W tym roku minie 20 lat od dnia, w którym 74-letni dziś Jan Englert i 49-letnia Beata Ścibakówna powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. W latach 90. ich związek wzbudzał ogromne emocje: warto zaznaczyć, że po raz pierwszy szczerze opowiedzieli o łączącym ich uczuciu na łamach magazynu „VIVA!” w lutym 1997 roku (był to pierwszy numer czasopisma). Razem wychowują córkę Helenę, która poszła w ślady sławnych rodziców i także rozpoczęła niedawno karierę aktorską. Oboje udowodnili, że różnica wieku wynosząca 25 lat nie jest problemem w budowaniu wspólnej przyszłości.

Polecamy też: Są z nami od 20 lat! Przypominamy słynne zdjęcia Beaty Ścibakówny i Jana Englerta dla VIVY!

oraz: Córka Jana Englerta wystąpiła w odważnych scenach w serialu: „To będzie dobre dla jej kariery, a rodzice tego nie rozumieją”

7/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
7/10

Związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

54-letni Kuba Wojewódzki i 31-letnia Renata Kaczoruk zaczęli spotykać się prawdopodobnie pod koniec 2012 roku. Rzadko pojawiają się razem publicznie, nie udzielili nigdy wspólnego wywiadu. O tym, że lubią spędzać ze sobą każdą wolną chwilę wiadomo jedynie z ich mediów społecznościowych i zdjęć, które zamieszczają na Instagramie. Choć dzielą ich 23 lata wydaje się, że była modelka jest tą, która rozkochała w sobie głównego Piotrusia Pana polskiego show-biznesu.

Polecamy też: Prawdziwa miłość czy układ marketingowy? Tych 7 zdjęć wiele mówi o związku Wojewódzkiego i Kaczoruk

oraz: Kim jest kobieta, która usidliła Kubę Wojewódzkiego? Wszystko, czego nie wiecie o Renacie Kaczoruk

Kuba Wojewódzki o bogactwie, konkurencji w show-biznesie i zawistnych Polakach. Ostre słowa showmana TVN

8/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
8/10

Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Ślub wzięli 16 sierpnia 2008 roku, zaś ich jedyna córka Kalinka urodziła się w grudniu tego samego roku. Związek 40-letniej dziś Nataszy Urbańskiej i 58-letniego Janusza Józefowicza od zawsze wzbudzał ogromne emocje głównie dlatego, że tancerce i aktorce zarzucano, iż rozbiła wcześniejsze małżeństwo dyrektora Teatru Studio Buffo. Mimo fali hejtu udowodnili, że to, co ich łączy jest silniejsze niż niechęć opinii publicznej, z którą musieli się zmierzyć. Jak nietrudno obliczyć, dzieli ich 18 lat.

Zobacz też: Ślub godny księżniczki? Zobacz wyjątkowe miejsca, w których polskie gwiazdy urządzały swoje wesela!

oraz: Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza ma już 9 lat. Czy jest podobna do mamy?

9/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
9/10

Związek Piotra Rubika i Agaty Paskudzkiej

On ma 49 lat, ona 31. Jednak Piotr Rubik i Agata Paskudzka także udowodnili, że mimo dzielących ich 18 lat, byli w stanie zbudować wspólną przyszłość. Ślub wzięli po trzech latach związku 21 czerwca 2008 roku we Wrocławiu, w obecności 150 gości. Para wychowuje razem dwie córki: Helenę (urodzoną w maju 2009 roku) i Alicję (urodzoną cztery lata później).

Zobacz też: Piotr Rubik kończy dziś 49 lat! Z tej okazji przypominamy wyjątkową sesję ślubną znanego kompozytora z Agatą Rubik. Zobaczcie, jak się prezentowali!

10/10
Sławne pary, w których partnerka jest dużo młodsza niż partner
Copyright @East News
10/10

Związek Michała Żebrowskiego i Aleksandry Żebrowskiej

45-letni Michał Żebrowski, nazywany na początku XXI wieku pierwszym amantem polskiego kina, wziął ślub z 30-letnią dziś Aleksandrą Adamczyk 20 czerwca 2009 roku. Wychowują razem dwóch synów: Franciszka (urodzonego w 2010 roku) oraz Henryka (urodzonego w listopadzie 2013 roku). Dzieli ich 15 lat.

Zobacz też: Żona Michała Żebrowskiego pokazała intymne zdjęcie z rodzinnego albumu! Zobaczcie, jak wyglądają dzieci Michała i Aleksandry

oraz: „Byłem pewny, że nie uda mi się założyć rodziny”. Michał Żebrowski zdradza małżeńskie sekrety we wspólnym wywiadzie z żoną Aleksandrą!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha