O TYM SIĘ MÓWI

Czy narodziny dziecka sprawią, że Wojciech Szczęsny pogodzi się z ojcem?

Bramkarz lada dzień po raz pierwszy zostanie ojcem

VIVA! 28 maja 2018 19:58
Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lada dzień MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostaną rodzicami. Para zaledwie kilka tygodni temu podzieliła się tą dobrą nowiną z internautami. Rosnącego brzuszka nie dało się już dłużej ukryć. Zakochani dodali więc wpis oraz piękne zdjęcie, na którym MaRina pozuje prezentując swój ciążowy brzuszek. Teraz, gdy Wojciech Szczęsny lada dzień zostanie ojcem wielu zastanawia się, czy narodziny dziecka sprawią, że bramkarz pojedna się z własnym ojcem.

Ojciec Wojciecha Szczęsnego o relacji z synem

Wojciech Szczęsny nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem, Maciejem. Panowie od kilku lat nie mają ze sobą najlepszych stosunków. W wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, Maciej Szczęsny, były reprezentant Polski w piłce nożnej, opowiedział o relacjach z synem „Nawet nie wiem, czy w ogóle wie, że robię wystawę. A gdyby nawet wiedział, to nie przyszłoby mi do głowy, by psuć mu terminarz”, komentował, czy syn pojawi się na jego wystawie fotografii. w rozmowie z PS.

Dlaczego ojciec i syn nie utrzymują ze sobą kontaktów? Były reprezentant Polski odpowiedział, że pewnego dnia Wojtek po prostu ich zaprzestał, a on sam nie zna przyczyny tej decyzji. „Miałem z nim super relację przez 24 lata. Rozmawialiśmy po każdym jego meczu”, tłumaczył Maciej Szczęsny. Według niego wszystko zmieniło się w 2013 roku, kiedy w życiu syna pojawiła się miłość. Ich kontakt szybko się urwał. 

Dla ojca brak kontaktu z dzieckiem jest ogromnym ciosem. Czy dzięki dziecku, kontakty panów się poprawią? Przypomnijmy, że Wojciech Szczęsny i MaRina Łuczenko-Szczęsna lada dzień zostaną rodzicami. Jak na razie płeć dziecka MaRiny i Wojtka nie jest znana, ale internauci sugerują się zdjęciem, które pojawiło się na Instagramie MaRiny.

Na fotografii dumna przyszła mama pozuje z ciążowym brzuszkiem, a wraz z nią dwie bliskie jej osoby. W tle widać małe przyjęcie, ale wszystkie ozdoby są w kolorze białym i niebieskim. Czy MaRina Łuczenko-Szczęsna urodzi chłopca?

Para wydając oświadczenie o tym, że ich rodzina się powiększy, poprosiła fanów i dziennikarzy, by ci, nie zakłócali jej spokoju w tym cudownym okresie. Para może liczyć na ogromne wsparcie fanów, a z pewnością w dniu porodu zakochanym towarzyszyć będą najbliżsi. Czy wśród nich będzie ojciec Wojtka? Często pojawienie się na świecie dziecka sprawia, że świeżo upieczeni rodzice malucha zaczynają inaczej postrzegać własnych rodziców.  Czy tak będzie w przypadku Wojtka i jego ojca? Czas pokaże.  

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny w trakcie wesela w 2016 roku
Fot. Instagram @wojciechszczesny

Maciej Szczęsny, Wojciech Szczęsny
Fot. East News, Bartek Wiezcorek/LAF AM

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!