Poznajcie skład obu drużyn!

Rafał Kowalski 8 września 2018 20:29

Już za mniej niż miesiąc na zielonej murawie Stadionu Legii Waszawa naprzeciwko siebie staną dwie piłkarskie drużyny – TVN i WOŚP. A wszystko to dla pacjentów Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, której zostaną przekazane pieniądze z biletów oraz środki zebrane podczas trwania imprezy. Które gwiazdy zobaczymy w tym roku na boisku? My już wiemy!

Skład drużyn Wielkiego Meczu” 2018

W barwach TVN zagrają m.in. Jarosław Bieniuk, Mateusz Gessler, Robert Kantereit, Tomasz Karolak, Piotr Kraśko, Antoni Królikowski, Marcin Meller, Tomasz Sianecki, Andrzej Sołtysik oraz  Tomasz i Marek Szczepanikowie z grupy Pectus. Ich trenerem będzie Radosław Majdan – wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin, reprezentant Polski w piłce nożnej.

Z kolei Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku będą reprezentować m.in. Krzysztof Zalewski, Igor Herbut, Robert Biedroń, Sebastian Mila, Dawid Błaszczykowski, Mateusz Masternak, Tomasz „Titus” Pukacki i Krzysztof Ignaczak. Honorowym trenerem drużyny WOŚP będzie Włodzimierz Lubański – reprezentant Polski w piłce nożnej, olimpijczyk i trener.

Gdzie kupić bilety na Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018?

Dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć imprezę na żywo, mamy dobre informacje! Bilety na Wielki Mecz można nabyć na stronie e-bilet. Każda wejściówka to koszt 20 złotych. W ofercie są także bilety VIP za 140 złotych, które nie tylko wspierają charytatywny cel tego wyjątkowego wydarzenia, ale również gwarantują piłkarskie emocje w luksusowym wydaniu (oglądanie meczu z najbardziej prestiżowego miejsca stadionu, rozrywka w towarzystwie największych polskich gwiazd oraz napoje i przekąski).

Transmisja imprezy startuje 9. września o godzinie 17, ale kibice mogą przybyć na Stadion Legii już kilka godzin wcześniej. Błonia obiektu sportowego zostaną bowiem otwarte już o godzinie 13. Na wszystkich gości będzie czekała masa atrakcji.

Już nie możemy doczekać się tych ogromnych emocji! Mamy też nadzieję, że pogoda dopisze i uda się zebrać rekordową sumę dla potrzebujących. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z treningu gwiazd, który odbył się kilka dni temu.  

1/6
Wielki Mecz, trening
Copyright @fot. C. Piwowarski / mat. pras.
1/6

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 9. września. Trenerem drużyny TVN będzie Radosław Majdan

2/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
2/6

Z kolei kapitanem drużyny WOŚP został Jerzy Owsiak

3/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
3/6

Na ostatnim treningu z ramienia TVNu pojawili się: (stojący od lewej) Piotr Świerczewski, Wiktor Mrozik, Radosław Majdan, Adrian Mielnik, Wojciech Zawioła, Robert Stockinger, (kucający od lewej)– Grzegorz Collins, Daniel Rusin, Andrzej Sołtysik, Michał Tomala, Rafał Collins.

4/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
4/6

Z kolei z drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy doskonalili się: (stojący od lewej) Grzegorz Szamotulski, Jurek Owsiak, Dawid Błaszczykowski, Jan Szczęsny, (klęczący od lewe) Kuba Kawalec, Krzysiek Sokołowski, Igor Herbut i Izu Ugonoh.

5/6
Wielki Mecz TVN kontra WOŚP, trening
Copyright @Fot. C. Piwowarski / mat. pras.
5/6

Do pierwszego gwizdka zostało coraz mniej czasu...

6/6
Wielki Mecz, trening
Copyright @fot. C. Piwowarski / mat. pras.
6/6

Trzymamy kciuki za obie drużyny!

Wybieracie się na mecz?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha