Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska znów budzi kontrowersje! Tym razem poszło o… wielkanocne potrawy!

Co przygotowała trenerka?

Olga Figaszewska 3 kwietnia 2018 11:10

Święta wielkanocne już za nami. Gwiazdy kilka dni spędziły w rodzinnym gronie. Swoimi wypiekam, a także suto zastawionymi stołami z chęcią dzieliły się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Wśród nich znalazła się również Anna Lewandowska. trenerka zachęcała swoich obserwatorów do celebracji tego wyjątkowego dnia, zapomnienia. „Życzę Wam ciepła zarówno domowego, jak i długo wyczekiwanego ciepła wiosennych promieni słonecznych. Aby te dni były pełne miłości i uśmiechu. Podzielmy się jajkiem, przekazując sympatię i dobrą energię. Wesołego Alleluja”, napisała trenerka. Co znalazło się na jej wielkanocnym stole?

Wielkanocny stół Anny Lewandowskiej

Jesteście ciekawi, czym tym razem zaskoczyła swoich fanów Anna Lewandowska? Na jej wielkanocnym stole nie znajdziemy tradycyjnej sałatki jarzynowej, jaj z majonezem i szczypiorkiem czy bogato przybranych mazurków. Ponieważ dla trenerki najważniejsza jest zdrowa dieta, opracowała własne świąteczne przepisy w dietetycznej wersji. Jajka faszerowane z guacamole, sałatka z ananasem i rzeżuchą, mazurek z kaszy jaglanej, a także babka wielkanocna bez glutenu.

Dla niektórych internautek taka propozycja okazała się zbyt kontrowersyjna. „Gdybym mojemu facetowi albo tacie albo komukolwiek zapodała takie jajka, to tylko by się wkurzyli. Spodziewasz się zaje*iście kalorycznego jajka z majonezem, a tu brukselka ”, napisała jedna z nich.

A jakie jest Twoje zdanie? Co jeszcze przygotowała Anna Lewandowska? Sprawdźcie w naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha