O TYM SIĘ MÓWI

Wiek Brigitte Macron jest jak puszka Pandory. Dlaczego znowu padła ofiarą hejterów?

bnowik 16 maja 2017 12:30
Fot. East News

Wiek pierwszej damy Francji jest jak... puszka Pandory. Stanowi dla niej źródło przykrości, żalu, rozczarowania, bólu i złości. Tylko dlatego, że dwie dekady temu odważyła się zakochać - z wzajemnością - w młodym chłopcu. Na nic zdała się obrona młodszej córki Tiphaine: „Jestem zaszokowana, że w liberalnej Francji, na początku XXI wieku fakt, że kobieta jest starsza od swojego męża wzbudza taką niezdrową sensację”. Ani samego prezydenta Francji, Emmanuela Macrona, którego bardzo bolą ataki na żonę: „Gdybym to ja był starszy o 20 lat od mojej żony, nikomu nie przyszłoby do głowy, że nie możemy być razem. To czysty mizoginizm i homofobia”. Przezwiska w stylu: „mamuśka, babciulek, pierwsza babcia, staruszka” - „kaleczą jak brzytwa” - pierwsza dama nie ukrywa emocji.

Polecamy też: Skandal czy miłość? Historia związku prezydenta Francji i jego żony. EKSKLUZYWNE VIDEO

Niestety, w mediach pojawiła się kolejna „sensacja” na temat wieku pierwszej damy Francji.  Do internetu „wyciekł” - opublikowany przez Wikileaks dowód osobisty Brigitte. Trzeba zadać pytanie czy prawdziwy, bo figuruje tam data "13 kwietnia 1943 rok"! Co oznacza, że Brigitte jest starsza o dodatkowe 10 lat, czyli różnica wieku pomiędzy prezydentem Francji, a jego ukochaną żoną wynosi... 34 lata! Dla świata to szok. Pierwsza dama uznała, że nie będzie komentować tych „rewelacji”, jak nazwała kolejne, brutalne plotki na swój temat. Nazwała je absurdem.

Fot. Pinterest

Polecamy też: Lifting, botoks, licówki i zagęszczone włosy. Czy rzeczywiście to wszystko zrobiła sobie żona prezydenta Francji?

Doradcy polityczni i specjaliści do spraw wizerunku partii En Marche oficjalnie wypowiedzieli się w tej sprawie, prosząc o daleko posuniętą ostrożność i dystans do „rewelacji” publikowanych w Internecie. Sugerują, że „dowód” pierwszej damy to haniebny fotomontaż. Po pierwsze Brigitte uśmiecha się na tym zdjęciu, co jest niemożliwe w oficjalnych dokumentach. Poza tym, ma na sobie słynny żakiet od Louisa Vuittona, który miała na sobie w niedzielę, w dniu zwycięstwa wyborczego Emmanuela Macrona! Nikt nie ma jednak złudzeń, że afera wokół wieku pierwszej damy, czy raczej różnicy wieku pomiędzy nią, a prezydentem Francji, tak szybko nie ucichnie. Pocieszeniem jest fakt, że Brigitte wzbudza równie silny zachwyt i dumę Francuzów: „ona jest niesamowita, ma klasę, jest wyjątkową kobietą, to dama, jest zjawiskowa”.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.