Joanna Górska wyjechała za granicę. Czy szuka tam pomocy w walce z chorobą?

Fot. Instagram

Gdy we wrześniu ubiegłego roku dziennikarka Polsatu, Joanna Górska, zniknęła z anteny, nikt nie spodziewał się, że jest to spowodowane tak ciężką chorobą. Miesiąc później zmartwionym fanom wyznała, że zmaga się z nowotworem piersi. Od tamtej pory postanowiła walczyć i namawiać inne kobiety do regularnych badań. Teraz postanowiła wyjechać z Polski. Dlaczego?

Polecamy też: Joanna Górska zniknęła z telewizji z powodu poważnej choroby. Poinformowała o tym fanów w szczerym wpisie

POLECAMY: TYLKO U NAS! MaRina Łuczenko-Szczęsna: „Czułam, jakby to był koniec. Rozpaczałam, załamałam się’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Wojtek Klauze

Joanna Górska na wakacjach

Prezenterka co jakiś czas pojawia się już na antenie Polsatu News. Traktuje to jako swego rodzaju terapię. Niedawno w „TeleTygodniu” wyznała: „Każdy dzień jest świętem, a ten z chemią to NADŚWIĘTO! Wlewy zbliżają mnie do szczęśliwego finału. Co tam włosy, co tam rzęsy, co tam brak mięśni i dodatkowe kilogramy przez sterydy, co tam ból i nieciekawe dolegliwości! Rak jest MNIEJSZY O POŁOWĘ! Czy to nie jest cudowne? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi. Dzięki nim zniosę WSZYSTKO, aby dziada z siebie wykopać. Wspierajcie chorych znajomych, przyjaciół i bliskich. Każdy uśmiech jest na wagę złota. Onkopacjenci potrzebują dużo ciepła, wtedy są silni, a silna głowa to podstawa”.

Polecamy też: Jej bohaterską walkę z rakiem śledzi cała Polska. Teraz Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, pokazała poruszające zdjęcie bez peruki

Teraz opublikowała zdjęcie ze swoim partnerem... z lotniska! Okazało się, że Joanna wybrała się na wakacje do ciepłych krajów, na co dostała pozwolenie od lekarzy. Chce się cieszyć życiem, jak dawniej. Fotografię opatrzyła podpisem: „Nie wierzę... Póki nie oderwiemy się od ziemi nie uwierzę, że to się dzieje. Onkolog powiedziała "pozwalam" więc lecimy po naszą nagrodę za pierwszy etap leczenia. Wyjazd "rakówki" to nie taka prosta sprawa... ale już niebawem moim największym zmartwieniem będzie czy krem z filtrem 50+ rzeczywiście chroni przed słońcem. Choroba nie musi ograniczać - mam zamiar to udowodnić”.

Będąc w takim stanie zdrowia zdecydował(a)byś się na tak daleką podróż?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE