TYLKO U NAS

Szlachetne, piękne w środku i olśniewające na zewnątrz... Power Women dla VIVY!  

One mają moc. Takich zdjęć jeszcze nie było!

Gabriela Czernecka 21 września 2018 10:22

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet spotkało się na planie naszej sesji. Jolanta Kwaśniewska, Ewa Chodakowska, Dorota Wellman, Sylwia Chutnik, Kasia Sokołowska, Anna Jagodzińska, Anita Włodarczyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marieta Żukowska i Martyna Wojciechowska pojawiły się na okładce VIVY! w kreacjach Łukasza Jemioła, które zostały specjalnie przygotowane na tę okazję. Takich zdjęć jeszcze nie było! 

Siła kobiet, czyli Power Women dla VIVY! 

Szlachetne, piękne w środku i olśniewające na zewnątrz. Specjalnie dla naszych power women kreacje przygotował Łukasz Jemioł. „Od lat pracuję z kobietami i mocno wierzę w to, że każda jest indywidualnością. Najbliższa kolekcja jest pod hasłem >>Believe in power<<. Wierzę, że słowa mają moc. Moje ubrania mają przypominać paniom, że są wyjątkowe”, mówi w rozmowie z Katarzyną Sielicką. 

Dziesięć gwiazd spotkało się przy realizacji wyjątkowego projektu, żeby pokazać, czym dla nich jest siła kobiet. Za co się lubią, szanują i jak się wspierają? Dla każdej z nich bycie kobietą znaczy coś innego. Jedne odkrywały ją wraz z upływem czasu, inne z dnia na dzień. 

„Chciałam mądrze zagospodarować mój czas i odwoływałam się do swojej kobiecej intuicji, która mówiła mi, że muszę być z ludźmi i dla ludzi”, mówi nam Jolanta Kwaśniewska. „Naszą siłą jest spokój i otwartość na zmiany”, uważa Marieta Żukowska. „Kobiety wciąż są niedoceniane, a mają ogromny potencjał”, dodaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Łączy je siła, kobiecość i chęć pomagania. 

Fotografie wykonał Bartek Wieczorek. Zobaczcie efekty naszej sesji zdjęciowej!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!