Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Wiadomość o tym, że Violetta Kołakowska i Tomasz Karolak zdecydowali się rozstać, obiegła media w maju tego roku. Wiele osób nie dowierzało plotkom z uwagi na to, że kryzysy w ich związku zdarzały się już wielokrotnie. Tomasz Karolak początkowo dementował te informacje, później jednak zamilkł. Teraz głos zabrała jego partnera i ujawniła zaskakujące szczegóły tej relacji.

 

Polecamy też: O tej metamorfozie mówią wszyscy. Zobaczcie, jak zmieniła się z biegiem lat Viola Kołakowska

 

Polecamy też: Cała prawda o rozstaniu Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Czy para faktycznie odwołała ślub?

 

POLECAMY: „Niech będzie romantycznie i miłośnie”– noworoczne życzenia gwiazd filmu „Narzeczony na niby” EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: materiały prasowe

Violetta Kołakowska o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem

 

Violetta Kołakowska przyznała, że jej związek z Tomaszem Karolakiem przeszedł do historii.

Nie jesteśmy razem i to była nasza wspólna decyzja. Pierścionka nie zwróciłam, bo... zgubiłam go dawno temu”, zwierzyła się w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

Na pytanie, dlaczego nie poda przyczyn rozstania i czy nie boi się, że milczenie na ten temat wywoła falę spekulacji, odpowiedziała zdawkowo, ale dosadnie.

„Mam to w nosie. Mój świat jest w moim domu, na moim podwórku na Saskiej Kępie, w otoczeniu moich przyjaciół i bliskich. Od dwudziestu lat pracuję w show biznesie i doskonale wiem, jakimi prawami on się kieruje”, stwierdziła.

Póki co, była narzeczona Tomasza Karolaka nie myśli jednak ani o nowym związku, ani o tym, jaki oddźwięk w mediach wywoła wiadomość o jej rozstaniu z aktorem.

„Nic nie muszę robić. Ściska mnie w żołądku i nie jestem w stanie niczego przełknąć, gdy się stresuję. Są takie momenty, kiedy jest mnie troszkę więcej i takie kiedy jest mnie troszkę mniej, ale przyznam szczerze, jakoś mnie to specjalnie nie zajmuje. Moja mama zawsze była szczupłą kobietą, podejrzewam więc, że są to jakieś uwarunkowania genetyczne”, powiedziała Violetta Kołakowska.

 

Polecamy też: Tomasz Karolak szykuje się do ślubu z Violettą Kołakowską. Przypominamy historię ich miłości

 

Związek Violetty Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

 

Violetta Kołakowska i Tomasz Karolak poznali się na planie serialu „Kryminalni”. Wówczas aktor był jeszcze w związku z Magdaleną Boczarską. Sytuacja była o tyle zagmatwana, że... Ta pierwsza zaszła w ciążę. Koniec końców udało im się jednak stworzyć związek, choć pełen był on wzlotów i upadków. Teraz przeszedł już do historii, ale Violetta Kołakowska i Tomasz Karolak nadal wychowują dwójkę dzieci: 10-letnią córkę Lenę i 4-letniego syna Leona.

 

 Polecamy też: Tomasz Karolak jednak nie weźmie ślubu z Violettą Kołakowską? „Nie skupiamy się na dacie”

Czy uważasz, że decyzja o rozstaniu Violetty Kołakowskiej i Tomasza Karolaka była słuszna?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE