Z ŻYCIA GWIAZD

Viola Kołakowska uczęszcza na terapię przez Tomasza Karolaka?

Jeden wpis modelki wywołał falę domysłów…

Konrad Szczęsny 14 lutego 2018 16:00
Viola Kołakowska poszła na terapię przez Tomasza Karolaka
Fot. Iza Grzybowska

Choć jej związek z Tomaszem Karolakiem od zawsze uchodził za nietypowy, ostatnie wyznanie Violetty Kołakowskiej wywołało wśród użytkowników duże poruszenie. Wszystko za sprawą statusu Justyny Jeger-Nagłowskiej, który niedawno zamieściła na Instagramie. O co chodzi?

Violetta Kołakowska o wpisie Justyny Jeger-Nagłowskiej, partnerki Borysa Szyca

Pod koniec stycznia głośno było o wyznaniu, na które zdobyła się w mediach społecznościowych partnerka aktora, Justyna Jeger-Nagłowska. Opatrzyła ona zdjęcie na Instagramie obszernym wpisem, w którym wyznała, że.... uczęszcza na terapię dla współuzależnionych. Wszystko z powodu alkoholizmu Borysa Szyca, do którego gwiazdor przyznał się w 2015 roku.

Od ponad dwóch lat idę świadomie wyznaczoną przez siebie drogą. Różnie to bywa, nie raz chciałam rzucić to w diabły i po prostu udawać, że wcale nie chcę tych wszystkich mądrości i zmian. Pracuję z grupą kobiet, które też walczą o spokój w życiu i miłość do siebie samych. To, że kocham siebie, jest teraz dla mnie jak nowe życie, nowa szansa i otwarte drzwi, w które weszłam z wielką ciekawością i coraz mniej się boję stawiać kolejne kroki. Podobno siła jest kobietą... 😉”, podkreśliła Justyna Jeger-Nagłowska.

Poza tym, że wiele kobiet zamieściło pod zdjęciem poruszające komentarze, w których opisały swoje trudne doświadczenia, pojawił się pod nim także wpis Violetty Kołakowskiej!

Jestem w takiej drodze.. doskonale wiem o czym mówisz .. to bardzo mądre co i jak mówisz, prawdziwe i cudowne💪Popieram podziwiam i trzymam kciuki za każdy krok 👌❤️😘”, napisała była partnerka Tomasza Karolaka.

Tym samym wywołała falę spekulacji i domysłów. Czy wpis oznacza, że również uczęszcza na terapię? Czy może po prostu chciała w ten sposób zaznaczyć, że rozpoczęła nowy etap w życiu i intensywnie pracuje nad sobą?

 

Jestem zakochana w tym, jakim człowiekiem się staję.❤️ Serio! Od ponad dwóch lat idę świadomie wyznaczoną przez siebie drogą. Różnie to bywa, nie raz chciałam rzucić to w diabły i po prostu udawać, że wcale nie chcę tych wszystkich mądrości i zmian. Pracuję z grupą kobiet, które też walczą o spokój w życiu i miłość do siebie samych. To, że kocham siebie, jest teraz dla mnie jak nowe życie, nowa szansa i otwarte drzwi, w które weszłam z wielką ciekawością i coraz mniej się boję stawiać kolejne kroki. Podobno siła jest kobietą... 😉 Dzielę się tym z Wami, bo już wiem, że jeśli chce się zmienić swoje życie, to zawsze należy zacząć od siebie. 💪🏻✌🏻❤️ #pracanadsobą #nagrody #sercenadłoni #tuiteraz #dobrze #kobieta #świadomość #siła #samodobro #szczerosc #bycsoba #walkaosiebie #wygrywam #spokojducha #psychologia #terapia #uwierzycwsiebie

Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska)

Związek Violetty Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Od 2006 do wiosny 2017 roku Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska tworzyli bodaj najbardziej charakterystyczną parę w polskim show-biznesie. Przez długi czas aktor deklarował, że unika zobowiązań i poważnych deklaracji, zaś modelka cierpliwie to znosiła. Wszystko zmieniło się w 2016 roku, gdy gwiazdor, pytany o ślub, odpowiadał, że jak najbardziej bierze taką opcję wraz ze swoją wybranką pod uwagę. W maju 2017 roku wyszło jednak na jaw, że podjęli decyzję o rozstaniu. Od tamtej pory co jakiś czas mówi się o tym, że planują do siebie wrócić, głównie dla dobra dwójki dzieci: 11-letniej Leny i pięcioletniego Leona. Czy te doniesienia okażą się prawdą?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!