URODZINY GWIAZD

Kiedyś amerykańska gwiazda telewizji, dziś księżna Sussex. Meghan obchodzi 37. urodziny!

Przeszła spektakularną metamorfozę

Gabriela Czernecka 4 sierpnia 2018 16:45

Księżna Meghan obchodzi dziś urodziny! Trzeba przyznać, że przeszła długą drogę do tego, by stać się przykładną i oddaną królowej oraz obowiązkom księżną. Uwielbiała sowicie zakrapiane imprezy, nie stroniła od odważnych kreacji i korzystała z nieograniczonej wolności. Teraz z gwiazdy amerykańskiego serialu stała się księżną Sussex. Czy zapisze się na kartach historii, jako najbardziej nietypowa księżniczka, jaką widział dwór? Wszystko na to wskazuje!

Urodziny Meghan: metamorfoza

Meghan przełamuje konwenanse. Zanim poznała księcia Harry’ego, pozwalała sobie na kobiece stroje, eksponujące seksowne kształty. Rozdawała autografy, robiła selfie i korzystała z nieograniczonej wolności. Jako żona następcy tronu musiała jednak dostosować się do sztywnych zasad protokołu. Odpowiednie kreacje są zasadą numer jeden. 

Meghan nie zobaczymy już w krótkich spodenkach czy głębokich dekoltach. Teraz jako księżna Sussex stawia na elegancję, prostotę i minimalizm. I choć zdarza się jej zaliczyć wpadki, to Brytyjczycy pokochali ją za naturalny wdzięk, wyczucie stylu i przełamywanie barier. Poza stylem ubierania, zmieniła także styl życia - porzuciła social media i jest zobowiązana odmawiać robienia sobie zdjęć typu selfie, ale wciąż nie traci przy tym uroku! 

Z okazji urodzin składamy księżnej Sussex najlepsze życzenia! Myślicie, że zasłużyła na miano najbardziej nietypowej księżniczki? Zobaczcie nasze wyjątkowe video.  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!