O NICH SIĘ MÓWI

Trojaczki powalczą o koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego!

Umiecie je odróżnić?

Monika Katarzyna Krupska 14 kwietnia 2018 09:03

Mają 21 lat, ten sam rozmiar buta i wzrost. Aleksandra, Joanna i Małgorzata Gotner właśnie postanowiły powalczyć o tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Siostry ciężko od siebie odróżnić. Czy mają szansę? 

„Będziemy się wspierać”

W konkursie udział biorą 23 dziewczyny. Trzy z nich wyglądają tak samo! Ola, Asia i Małgosia pochodzą z Tomaszowa Mazowieckiego. Dziewczyny studiują w Łodzi, oczywiście ten sam kierunek - nowe media. „Jesteśmy bardzo ściśle związane z mediami społecznościowymi”, mówią w programie Dzień Dobry TVN siostry. Dodają, że interesują się marketingiem w sieci, Instagramem, Facebookiem i reklamą cyfrową. 

„My będziemy się wspierać nawzajem, jeśli którejś z nas by się udało, to na pewno będziemy z siebie dumne”, komentuje Ola w programie. 

Trojaczki dzielą się zadaniami. Każda z nich specjalizuje się w czymś innym, jeśli chodzi o konkursy i zdjęcia. Konikiem Joanny jest makijaż i stylizacja, Ola dba o zdjęcia i włosy, a Małgosia motywuje dziewczyny do ćwiczeń. 

„Mamy różny charakter, inaczej ludzie nas postrzegają”, stwierdza Joanna. 21-latki mówią, że lubią być do siebie porównywane. Dodają, że „siostrami są z przypadku, ale przyjaciółkami z wyboru”. 

Której kibicujecie?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!