O NICH SIĘ MÓWI

Trojaczki powalczą o koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego!

Umiecie je odróżnić?

Monika Katarzyna Krupska 14 kwietnia 2018 09:03

Mają 21 lat, ten sam rozmiar buta i wzrost. Aleksandra, Joanna i Małgorzata Gotner właśnie postanowiły powalczyć o tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018. Siostry ciężko od siebie odróżnić. Czy mają szansę? 

„Będziemy się wspierać”

W konkursie udział biorą 23 dziewczyny. Trzy z nich wyglądają tak samo! Ola, Asia i Małgosia pochodzą z Tomaszowa Mazowieckiego. Dziewczyny studiują w Łodzi, oczywiście ten sam kierunek - nowe media. „Jesteśmy bardzo ściśle związane z mediami społecznościowymi”, mówią w programie Dzień Dobry TVN siostry. Dodają, że interesują się marketingiem w sieci, Instagramem, Facebookiem i reklamą cyfrową. 

„My będziemy się wspierać nawzajem, jeśli którejś z nas by się udało, to na pewno będziemy z siebie dumne”, komentuje Ola w programie. 

Trojaczki dzielą się zadaniami. Każda z nich specjalizuje się w czymś innym, jeśli chodzi o konkursy i zdjęcia. Konikiem Joanny jest makijaż i stylizacja, Ola dba o zdjęcia i włosy, a Małgosia motywuje dziewczyny do ćwiczeń. 

„Mamy różny charakter, inaczej ludzie nas postrzegają”, stwierdza Joanna. 21-latki mówią, że lubią być do siebie porównywane. Dodają, że „siostrami są z przypadku, ale przyjaciółkami z wyboru”. 

Której kibicujecie?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Chris Pratt zachwyca w kolejnej części Jurassic World!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.