O NIM JEST GŁOŚNO

Tomasz Lis napisał autobiografię! „To autoportret człowieka, który sam zmieniał media”

Wiemy, kiedy premiera!

Monika Katarzyna Krupska 19 października 2018 08:00

Już za kilka dni na półki sklepowe trafi druga autobiografia Tomasza Lisa! Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce postanowił spisać swoje wspomnienia po 1989 roku. Historię prywatną opublikuje Wydawnictwo W.A.B. należące do Grupy Wydawniczej Foksal. Co dokładnie znajdziemy w książce? 

Tomasz Lis wydaje drugą autobiografię 

Tomasz Lis pierwszą autobiografię wydał w 2004 roku. Stało się to krótko po tym, jak dziennikarz rozstał się ze stacją TVN. W Nie tylko faktach opisał „niezwykłe 15 lat życia”. Publikacja nie dotyczyła tylko konkurujących ze sobą stacji, mianowicie TVP i TVN-u. 

Po 14 latach „przerwy” Lis wraca i rozprawia się z latami po 1989 rok. W Historii prywatnej mamy znaleźć dużo wspomnień. „Śledzimy zadziwiające niekiedy ścieżki kariery Lisa i wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet. Pobudzająca refleksja nad wzlotami i upadkami III RP miesza się z frapującymi, a czasami komicznymi anegdotami z udziałem bohaterów masowej wyobraźni. To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać. To autoportret człowieka, który sam zmieniał media w Polsce i wpływał na kształt krajowej polityki”, czytamy w notce promującej książkę.

Premiera książki nastąpi pod koniec miesiąca, 26 października. Kupicie książkę?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj jeden z największych trendów w makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Ewa Farna bez tajemnic! Takiej rozmowy jeszcze nie było!