O TYM JEST GŁOŚNO!

Najpiękniejsza gejowska para show-biznesu zostanie rodzicami!

Tom Daley i Dustin Lance Black podzielili się z fanami uroczym zdjęciem

Konrad Szczęsny 16 lutego 2018

Piękni, utalentowani i... szaleńczo w sobie zakochani. Sportowiec Tom Daley i laureat Oscara Dustin Lance Black to ulubieńcy zagranicznej prasy. Związek tworzą od 2013 roku, zaś najnowsze zdjęcie, które zamieścili na Instagramie potwierdza, że para zdecydowała się na... dziecko!

Tom Daley i Dustin Lance Black zostaną rodzicami

Radosną nowiną małżonkowie podzieli się za pośrednictwem Instagrama. Z okazji Walentynek zamieścili na nim zdjęcie, na którym pozują przytuleni, zaś do obiektywu aparatu prezentują zdjęcie USG.

„Wesołych Walentynek”, podpisali fotografię.

Wiadomo, że pierwsze dziecko pary urodzi surogatka. Póki co nie ujawniono, jakiej będzie płci.

Związek Toma Daley'ego i Dustina Lance'a Blacka

W grudniu 2013 roku za pośrednictwem filmiku zamieszczonego w serwisie Youtube obecnie 23-letni Tom Daley poinformował media i fanów, że jest gejem oraz że w jego życiu pojawił się mężczyzna, z którym od pierwszej chwili połączyła go bardzo silna więź. Bardzo szybko media wybadały, że wybrankiem mistrza olimpijskiego jest o dwadzieścia lat starszy producent i reżyser, zdobywca Oscara za najlepszy oryginalny scenariusz do filmu „Obywatel Milk”, Dustin Lance Black.

Panowie szybko stali się ulubieńcami prasy i portali plotkarskich. Nic więc dziwnego, że swoje zaręczyny ogłosili na łamach „The Times” 1 października 2015, po dwóch latach bycia w związku. Ślub utrzymywali w tajemnicy, wzięli go 6 maja 2017 roku, otoczeni rodziną i przyjaciółmi, zaś zdjęciami z uroczystości podzieli się w mediach społecznościowych dwa dni później.

W naszej galerii możecie zobaczyć ich wspólne, pełne czułości fotografie. Czy uważacie, że Tom Daley i Dustin Lance Black będą dobrymi rodzicami?  ZOBACZ ZDJĘCIA ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.