Kto jest rekordzistą?

Monika Katarzyna Krupska 21 lipca 2018 20:06

Ślub to jedna z najpiękniejszych uroczystości w życiu, podczas której pary składają sobie przysięgę małżeńską. Obiecują sobie nie tylko miłość, wierność i uczciwość małżeńską, ale i niemożliwość opuszczenia ukochanego „aż do śmierci”. Nie wszystkie gwiazdy jednak traktują przysięgę poważnie, bowiem w show-biznesie co raz słyszy się o szybkich ślubach i jeszcze szybszych rozwodach.

Zobaczcie naszą galerię krótkich małżeństw gwiazd. Jak myślicie ile trwał najkrótszy mariaż?   

1/5
Kim Kardashian i Kris Humphries
Copyright @GettyImages
1/5

Obecna żona Kanyego Westa, Kim Kardashian również może „pochwalić się” krótkim małżeństwem. Celebrytka żoną Krisa Humphriesa była zaledwie przez 72 dni. Ślub jak i rozwód pary był bardzo medialny. 

2/5
Dorota Szelągowska, Adam Sztaba
Copyright @EastNews
2/5

Dorota Szelągowska z Adamem Sztabą w nieformalnym związku żyli 11 lat. Gdy w końcu zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu wydawać by się mogło, że będą żyli razem przez kolejne długie lata. Niestety para rozwiodła się już po roku. Obecnie zarówno Dorota jak i Adam mają nowych partnerów, z którymi są p ślubie.

3/5
Pamela Anderson Kid Rock
Copyright @GettyImages
3/5

W 2007 roku po zaledwie czterech miesiącach małżeństwa Pamela Anderson rozwiodła się z Kidem Rockiem. Gwiazda Słonecznego Patrolu napisała na swojej stronie internetowej, że Kid jest fantastycznym człowiekiem, jednak nie pasuje do niej. Ich małżeństwo trwało równo 122 dni. 

4/5
Mateusz Damięcki i Monika Krogulska
Copyright @EastNews
4/5

Małżeństwo Mateusza Damięckiego z Moniką Krogulską trwało zaledwie osiem miesięcy. Według Super Expressu, który rozmawiał z mamą aktora Joanną decyzję o rozwodzie podjęła Monika. Tryb życia aktora miał być główną przyczyną rozpadu ich związku.

5/5
Britney Spears, krótkie małżeństwo
Copyright @EastNews
5/5

Rekordzistką w najkrótszym małżeństwie jest Britney Spears! Gdy artystka miała 22 lata wyszła za mąż za Jasona Alexandra. Małżeństwo trwało 2 dni i 7 godzin, czyli dokładnie 55 godzin. Ślub odbył się w Las Vegas. Para do ołtarza poszła ubrana „na sportowo”.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha