Gabriela Czernecka 31 sierpnia 2017 06:30
1/6
Diana, księżna Diana
Copyright @East News
1/6

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? 31 sierpnia minie 20 lat od jej tragicznej śmierci. W związku ze zbliżającą się rocznicą, brytyjskie media rozpisują się o życiu księżnej Diany. Tym razem opublikowano zdjęcia, które pokazują, jak dziś, w wieku 56 lat, wyglądałaby Diana!

Polecamy: Księżna Diana przepłakała całą noc po urodzeniu Harry’ego: „Karol był rozczarowany”

Jak pulchna i nieśmiała przedszkolanka została księżną

Z brzydkiego kaczątka niemal z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”. Jej droga naznaczona była wieloletnim romansem męża, bulimią i nieustanną walką z fotoreporterami. „Zawsze wiedziałam, że nie zostanę królową”, powiedziała księżna Diana w jednym z wywiadów. Niestety słowa księżnej okazały się prorocze. Mimo to została ulubienicą mediów i ludzi na całym świecie. W jej pogrzebie uczestniczyły wybitne postaci: Margaret Thatcher, George Michael, Karl Lagerfeld czy Steven Spielberg. Telewizyjnej transmisji uroczystości przyglądało się ponad dwa miliardy osób na całym świecie! 

Niestety Diana nie potrafiła poradzić sobie z życiem na świeczniku. Ciągła obecność mediów i brak wsparcia ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej powoli ją wyniszczały. 31 sierpnia 1997 roku wraz z Dodim Al-Fayedem zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu. Choć od jej śmierci minie niebawem dwadzieścia lat, media na całym świecie wspominają księżną. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia przedstawiające to, jak Diana mogłaby wyglądać dziś, gdyby żyła. Przypomnijmy, że miałaby 56 lat.

Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wyglądałaby Diana!

Zobacz także: Księżna Diana planowała małżeństwo z Dodim Al-Fayedem tuż przed tragiczną śmiercią! Czy powodem była domniemana ciąża?

2/6
księżna Diana, luty 1990 rok
Copyright @East News
2/6

Tak Diana wyglądała w wieku 29 lat. Zdjęcie zrobiono, gdy księżna była zaledwie 9 lat po ślubie. Już wtedy miała za sobą sporą przemianę - z pulchnej przedszkolanki zmieniła się w księżną.

Polecamy: „Robili jej zdjęcia, gdy ta jeszcze żyła!” Osobiste i wzruszające wyznania Williama i Harry'ego o śmierci księżej Diany 

oraz:  „Celowali aparatami w jej twarz. Nawet wtedy, gdy konała w samochodzie”. Jak wyglądały ostatnie godziny życia księżnej Diany?

3/6
Copyright @Pinterest
3/6

To zdjęcie zrobiono Dianie w 1993 roku. Przypomnijmy, że w tym roku ujawniono nieprzyzwoitą rozmowę telefoniczną Karola i Camilli, którą z czasem nazwano  „Camillagate”. Diana i Karol byli wówczas w separacji, a rozwód wręcz wisiał w powietrzu.

Polecamy: Księżna Diana planowała małżeństwo z Dodim Al-Fayedem tuż przed tragiczną śmiercią! Czy powodem była domniemana ciąża? 

4/6
Księżna Diana, Diana Spencer
Copyright @Getty Images
4/6

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Miała wówczas 36 lat. Do sieci wyciekło właśnie zdjęcie przerobione przez jednego z grafików, który postanowił pokazać, jak Diana wyglądałaby dzisiaj,  w wieku 56 lat.

Zobacz także: Książę Karol wymykał się do toalety, by dzwonić do kochanki. „Taśmy Diany” wstrząsnęły Brytyjczykami!

5/6
Księżna Diana, tak dziś wyglądałaby księżna Walii
Copyright @East News
5/6

Prawdopodobnie tak wyglądałaby dziś księżna Diana. 1 lipca świętowałaby 56 urodziny.

Polecamy: Syn miliardera, playboy i... kochanek Diany! Kim był Dodi Al-Fayed?

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!