1/5
Agnieszka Chylińska, SuperHitFestiwal, Polsat
Copyright @EastNews
1/5

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zachwyciła widzów Polsatu! Gwiazda udowodniła, że ma świetny głos, a kawałki, które zagrała ze swoim zespołem, śpiewała wspólnie z  publicznością zgromadzoną w Operze Leśnej. Nic dziwnego — ostatni album artystki, zatytułowany „Forever Child’’, był jednym z najchętniej kupowanych krążków ubiegłego roku, a singiel „Królowa łez’’ nuciła cała Polska! 

Zobacz też: „Chy­ba prze­sta­łam się bać”. Pani profesor od rock'n'rolla, Agnieszka Chylińska kończy 41 lat

Agnieszka Chylińska — Sopot SuperHit Festiwal

Niestety, fani artystki zwrócili uwagę nie tylko na  jej możliwości wokalne, ale również na sylwetkę. Niektórzy internauci twierdzą, że Agnieszka Chylińska jest zbyt szczupła! Pozostała część jest odmiennego zdania — uważa, że artystka wygląda olśniewająco! 

Agnieszka Chylińska — „Forever Child’’

>>Forever Child<< powstawała, kiedy byłam na życiowym zakręcie. Gdy urodziłam pierwsze dziecko, dopiero smakowałam macierzyństwa, byłam trochę naiwna. Pędziłam w stronę horyzontu, czułam euforię, otaczały mnie same jasne i piękne kolory. Ułożyłam dokładny scenariusz, w jaki sposób będzie przebiegało moje życie. I to mnie zgubiło – rzeczywistość zweryfikowała wszystkie te plany. Dostałam nie tyle w twarz, co w… brzuch – dziś jestem skulona i rozczarowana tym, że życie wygląda inaczej, niż myślałam. Mnie macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło – wiem, że to mocne określenia. Z jednej strony mocno się zaangażowałam, chciałam coś zrobić dla dzieci, ale z drugiej poczułam, że tracę coś jako kobieta. Łatwowierna dziewczynka zderzyła się z dorosłością’’, wyznała artystka w rozmowie z Onetem. 

Zobaczcie, jak w trakcie sopockiego festiwalu prezentowała się Agnieszka Chylińska! 

Przeczytaj też: Czy małżeństwo Agnieszki Chylińskiej wisi na włosku? Poznajcie prawdę o związku gwiazdy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.