Gabriela Czernecka 12 lutego 2018 09:00
1/13
Stare zdjęcia Kingi Rusin
Copyright @East News
1/13

Stare zdjęcia polskich celebrytów niejednokrotnie powodowały uśmiech na twarzach internautów. Jedni się ich wstydzą, ale inni wręcz przeciwnie, są zadowoleni z metamorfozy, jaką przeszli. Tak jest choćby w przypadku Kingi Rusin, której stare zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak komentuje je sama dziennikarka?

Polecamy:To jest choroba do końca życia’’. TYLKO U NAS Kinga Rusin po raz pierwszy o Hashimoto! EKSKLUZYWNE VIDEO

oraz: TYLKO U NAS Kinga Rusin po raz pierwszy o zabiegach medycyny estetycznej! Słowa prezenterki zaskakują!

Peja kontra stare zdjęcia Kingi Rusin

Temat starych zdjęć Kingi Rusin wypłynął, gdy okazało się, że w nowym programie Agent Gwiazdy jednym z uczestników będzie raper Rychu Peja. Kilka lat temu artysta w jednej z piosenek rapował właśnie o dziennikarce. Nie były to jednak pochlebne słowa:  „Ty czego chcesz ode mnie, czym chcesz mnie skusić, masz seksapilu jak go nie ma Kinga Rusin - brzmią wersy utworu. Przecież nie znów się ślini na mój widok kolejna głupia pi*da sika w gacie, jak Grażyna Torbicka na widok Stinga. Ruszaj się dziewczyno, nie jestem Tedem Bandim i wymienię te znaczące spojrzenia na trasie z Gandim. Pozdrowienia dla bandy, stronię od hulanych zadym choć paliłem duże zady jak te Patrycji Kazadi”, śpiewa Rychu Peja. Teraz raper i dziennikarka mieli okazję spotkać się na planie nowego programu, Kindze Rusin podczas promocji programu przypomniano znamienny utwór.

Na szczęście dziennikarka należy do grona gwiazd, które potrafią śmiać się z samych siebie. Rozbawiona stwierdziła, że jest świadoma tego, że nie musi się przecież wszystkim podobać: „Tak to w życiu jest, że nie każdy się każdemu podoba. Ja też mam trochę inny gust”, powiedziała prowadząca Agent-Gwiazdy.

Zobacz: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy słynne sesje Kingi Rusin dla VIVY!

Zdjęcia Kingi Rusin w młodości. Jak wyglądała dziennikarka?

Coś w tym jest. Wiadomo przecież, że nie każdy z nas, patrząc na swoje stare fotografie jest zadowolony z tego, jak kiedyś wyglądał, ale dziennikarka nie ma z tym najmniejszego problemu. Co więcej, jak mówiła niedawno w wywiadzie dla VIVY!, nie ukrywa tego i sama uważa, że kiedyś wyglądała o wiele gorzej niż teraz!  „Dobrze się czuję w swoim ciele. Mam też mniej oporów, żeby pokazać odsłonięte ciało. Cieszę się, że portale wrzucają moje stare zdjęcia. I robią porównania. Tak wyglądałam, byłam grubsza, źle umalowana, źle ubrana. Nie zwracałam na to uwagi. Nie dbałam o siebie. Teraz bez problemu mogę pokazać brzuch. A przy okazji, nie mam nic sztucznego”, wyznała w rozmowie z Romanem Praszyńskim. Dlaczego nie podobał się wówczas jej wygląd? Jak wyznała dla VIVY! wcześniej poświęcała więcej czasu dzieciom niż sobie. Woziła ich na zajęcia, a w efekcie tego spędzała w samochodzie trzy godziny. „Sprawdziłam, jakie zajęcia są pod domem. Sto metrów dalej był publiczny basen i korty tenisowe, gdzie dziewczynki mogły dojeżdżać rowerami. I to było wyzwolenie. Okazało się, że mam trzy godziny czasu dla siebie! Przyzwyczaiłam też dzieci, że wieczorem wychodzę do teatru i to nie dramat, że zostają dwie godziny same z sąsiadką. Rewolucja! Nie szło łatwo, ale byłam bardzo dumna, kiedy udało mi się ją zrobić”, powiedziała. 

Faktycznie, King Rusin przeszła spektakularną metamorfozę. Niedawno dziennikarka świętowała 25-lecie swojej zawodowej kariery. Jak wyglądała, gdy zaczynała swoją dziennikarską przygodę? Zobaczcie stare zdjęcia Kingi Rusin!

Zobacz: Kinga Rusin podsumowuje 25-lecie dziennikarskiej kariery. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dorota Wellman w naprawdę mocnej rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską!