O TYM SIĘ MÓWI

Obraził Dianę i Kate, teraz Donald Trump spotka się z królową. To nie przejdzie bez echa!

Kiedyś pozwolił sobie na niewybredny komentarz

Gabriela Czernecka 12 lipca 2018 19:29
Donald Trump
Fot. East News

Spotkanie królowej Elżbiety II i Donalda Trumpa zaplanowane jest na 13 lipca. Prezydent USA po spotkaniu z  premier Theresą May w jej wiejskiej rezydencji, uda się do zamku Windsor, gdzie spotka się z królową. To spotkanie z pewnością nie przejdzie bez echa, bowiem Donald Trump nie ma zbyt dobrego zdania o członkiniach brytyjskiej rodziny królewskiej, czego wyraz dał jeszcze przed laty. Jego komentarz wzbudził wówczas wiele kontrowersji. Czy podczas spotkania z królową zaliczy wpadkę? Wielu nie ma co do tego wątpliwości.

Spotkanie królowej Elżbiety II i Donalda Trumpa

Donald Trump w piątek spotka się z królową. To będzie pierwsza jego wizyta w Wielkiej Brytanii, ale niewielu ma wątpliwości co do tego, że nie popełni żadnej gafy. Wielokrotnie zaliczał wpadki, choćby poklepując innych przywódców po plecach. Czy podobnie postąpi z królową? Jego historia z kobietami z królewskiego rodu nie jest najlepsza. Zagraniczne media przypomniały niedawno, że w przeszłości Trump obraził księżną Kate.

Donald Trump obraźliwie o Dianie i Kate

Chodzi o skandal z udziałem żony księcia Williama i jej zdjęciami w wersji topless, które opublikowała na swoich łamach jedna z agencji. Wówczas wyczyn dziennikarzy Trump skomentował, obwiniając o całą sytuację... samą księżną, mimo iż ta wypoczywała na terenie prywatnego terenu w Prowansji. Zamiast opowiedzieć się za ochroną prywatności Kate, powiedział w jednym z wywiadów: 

„Chociaż wszyscy jesteśmy fanami Kate, wyjaśnij mi, dlaczego była nago na zewnątrz? Dlaczego stała nago nad basenem, czy gdziekolwiek tam była? I wiem, że to Kate, to straszne, co zrobili, publikując te zdjęcia, ale jak mogła być tak głupia? Jesteś Kate, jesteś na zewnątrz i stoisz nad basenem bez stanika? Może i mogli to zatrzymać, ale to była durna, durna rzecz”.

Jak się okazuje, w przeszłości prezydent USA niefortunnie wypowiedział się także na temat księżnej Diany. Przypomniano mu jego wywiad radiowy z Howardem Sternem, podczas którego stwierdził, że by ją „przeleciał”, gdyby tylko „zrobiła sobie najpierw test na HIV”. Jak podaje jednak The Daily Beast, nie ma w tym nic dziwnego, bo: „Donald Trump nie poznał jeszcze kobiety, której nie chciał obrazić, poniżyć lub upodlić w inny sposób. Jest klasycznym przykładem mizoginisty”.  

Rocznica urodzin księżnej Diany
Fot. East News

Książę William i księżna Kate
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!