Z ŻYCIA GWIAZD

Ślubne wymagania Anny Lewandowskiej po latach wyszły na jaw!

Maciej Zień zdradził kulisy pracy z trenerką

Gabriela Czernecka 12 lutego 2019 12:52

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej, w której niemal sześć lat temu powiedziała tak Robertowi Lewandowskiemu wciąż jest bestsellerem. W najnowszym wywiadzie Maciej Zień, autor sukni ślubnej trenerki ujawnia kulisy jej powstawania. Projektant zdradził także, jak pracowało mu się z żoną Roberta Lewandowskiego. Jakie ślubne wymagania miała Anna Lewandowska?

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej - szczegóły

„Do dziś właśnie z tej sukni jestem najbardziej dumny”, mówi w rozmowie z Fashion Magazine Maciej Zień. NIkogo to chyba nie dziwi, bowiem ślub Roberta i Anny Lewandowskich ogłoszono najważniejszym wydarzeniem 2013 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne tak 22 czerwca 2013 roku w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych. Tego dnia towarzyszyli im nie tylko najbliżsi przyjaciele czy rodzina, ale i fotoreporterzy, którzy uchwycili na zdjęciach zniewalająco piękną suknię ślubną Ani Lewandowskiej. 

I choć od ślubu pary mija niemal sześć lat, kreacja wciąż zachwyca. Szczegóły jej powstawania zdradził w najnowszym wywiadzie Maciej Zień. Projektant od lat tworzy suknie dla największych polskich gwiazd - Anety Kręglickiej, Alicji Bachledy-Curuś, Małgorzaty Kożuchowskiej czy Grażyny Torbickiej. W najnowszym wywiadzie wrócił do dnia ślubu Anny Lewandowskiej i opowiedział o kulisach współpracy z trenerką. Na Instagramie projektant opublikował także fragment wywiadu, którego udzielił Fashion Magazine.

Suknia ślubna Lewandowskiej - wymagania

Punktem wyjścia do powstania sukni ślubnej Ani Lewandowskiej był klasyczny wzór oferowany wszystkim klientkom w atelier Macieja Zienia. Anna miała jednak kilka własnych propozycji na to, by udoskonalić projekt sukni marzeń: „Na przykład odkryto w nim plecy i dodano halki. Uszyta z jedwabnej organzy łączonej z tkaniną satynową kreacja zyskała wyjątkowy połysk”, mówi Maciej Zień.

Faktycznie, patrząc na suknię ślubną Ani trudno nie zauważyć, że delikatne fale utworzone z materiału, nadają kreacji lekkości: „Dzięki takim zabiegom w momencie wyjścia panny młodej z kościoła suknia pięknie się „zachowuje”, opowiadał Zień w jednym z wywiadów. Z pewnością suknia świetnie prezentowała się także w tańcu! 

„Tym, co jednak przykuwa uwagę najbardziej jest jej surowość. Niewykończona, przez co wyjątkowo lekka i unosząca się na wietrze, a jednocześnie klasyczna i nowoczesna”, czytamy w Fashion Magazine. Nic dziwnego, że suknia ślubna żony Roberta Lewandowskiego do dziś stanowi wzór dla wielu panien młodych. 

A jak wam się podobała suknia ślubna żony Roberta Lewandowskiego? Jej zdjęcia macie okazję podejrzeć w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!