O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcia ze ślubu! Kim jest panna młoda?

Fani nie kryją wzruszenia i składają gratulacje

Konrad Szczęsny 17 maja 2018 15:58

To był dla Andrzeja Piasecznego wyjątkowy dzień. Artysta zamieścił w mediach społecznościowych pełne czułości zdjęcia ze… ślubu! Niektórzy fani wokalisty i przedstawiciele mediów mogli być w pierwszej chwili zdziwieni, jednak szybko okazało się, że uroczystość związana była z najbliższym członkiem rodziny Piaska, siostrą Basią.

Ślub siostry Andrzeja Piasecznego, Barbary

„Dzisiaj zaprowadziłem do ołtarza moją najukochańszą siostrę Basię. Basia, Stephen I love you more than anything in this world!!! Pięknie dziękujemy @malwinawedzikowska za projekt zjawiskowej sukni i fraka. 😘 #najlepszy #dzień #w #życiu”, napisał poruszony Andrzej Piaseczny na swoim profilu na Instagramie.

Wpis opatrzył trzema zdjęciami z uroczystości, która odbyła się w środę we Włoszech.

Jak podaje serwis RMF FM, wokalista nie tylko zaprowadził ukochaną siostrę do ołtarza, lecz także zaśpiewał na jej weselu razem z… Majką Jeżowską!

„Barbara Piaseczna i Brytyjczyk Stephen pobrali się 16 maja w pięknej Toskanii. Młoda para do ślubu przyjechała białym fiatem 500”, podkreśla serwis se.pl.

Kim jest Barbara, siostra Andrzeja Piasecznego?

Wiadomo o niej niewiele, poza tym, że jest oczkiem w głowie starszego brata. Andrzej Piaseczny ma również brata, prawnika, sędziego oraz harcmistrza ZHR, Krzysztofa Jerzego Piasecznego. Ma on żonę Agnieszkę oraz dwóch synów: Krzysztofa (25 lat) i Tomasza (21 lat), z którymi czas uwielbia spędzać znany w Polsce artysta.

Fani gratulują Andrzejowi Piasecznemu

Fani Andrzeja Piasecznego nie szczędzili mu ciepłych słów podkreślając, że cieszą się jego szczęściem i życzą nowożeńcom wszystkiego najlepszego. Byli jednak i tacy, którzy pomyśleli w pierwszej chwili, że wokalista wziął cichy ślub z dala od błysku fleszy.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z tej szczególnej uroczystości.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!