KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Jeszcze niedawno nazywano ją najbrzydszą księżniczką, a tymczasem...

Księżniczka Eugenia wygląda fenomenalnie!

Gabriela Czernecka 7 lipca 2018 17:40

Księżniczka Eugenia przeszła spektakularną metamorfozę. Jeszcze niedawno nazywano ją najbrzydszą księżniczką na świecie, a dziś wygląda kompletnie inaczej! Zmieniła styl ubierania się, straciła parę kilogramów, zmieniła fryzurę... Księżniczka Eugenia szykuje się do ślubu. I to widać, bo w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat. Skąd w niej taka zmiana? 

Metamorfoza księżniczki Eugenii

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiono by, że księżniczka Eugenia przeszła metamorfozę ze względu na... nową członkinię royal family, księżną Meghan. Nie od dziś wiadomo, że Eugenia wraz z siostrą Beatrycze nie przepadały za księżną Kate, gdy ta dołączyła do rodziny. Kate od samego początku zachwycała wyczuciem stylu, idealną fryzurą i świetną sylwetką, tymczasem córki księcia Andrzeja wiecznie lądowały na łamach brytyjskich gazet jako te najgorzej ubrane. Szybko przytknięto im łatkę najbrzydszych księżniczek w rodzinie królowej.

Choć wraz z upływem lat przyzwyczajały się do tego niepochlebnego tytułu, to teraz pojawiła się dla nich nowa konkurencja. Księżna Meghan wniosła odrobinę nowoczesności. Jest elegancka, z klasą i choć zdarza się jej zaliczać wpadki to jednak dzięki urokowi osobistemu jakoś wszyscy jej wybaczają. Niestety w przypadku Eugenii i jej siostry Beatrycze od samego początku oceniano ich jako "brzydsze siostry Kopciuszka". Wielokrotnie próbowały walczyć z tym tytułem, niestety nieskutecznie... 

W końcu postanowiły zaakceptować to, że już zawsze będą żyły w cieniu Kate, a teraz i Meghan. Choć od ślubu Meghan i Harry'ego minęło niecałe dwa miesiące, a szał wokół nowej księżnej rośnie, to wygląda na to, że księżniczka Eugenia wreszcie wychodzi z cienia!

Ślub księżniczki Eugenii

Na ślubie kuzyna pojawiła się w nowej fryzurze,  niektórzy zwrócili również uwagę na jej szczuplejszą niż zwykle sylwetkę. I choć tego wyjątkowego dnia dla Harry'ego, Eugenia zaliczyła wpadkę, zakładając zbyt krótką sukienkę, to fani royal family dostrzegli jej... zgrabne nogi. Od niedawna księżniczka Eugenia pojawia się w nieco bardziej dopasowanych stylizacjach, lepiej się maluje, a na jej twarzy gości promienny uśmiech.

Wygląda na to, że miłość jej służy. W końcu niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Księżniczka Eugenia z Jackiem Brooksbankiem weźmie ślub po sześciu latach związku 12 października 2018 roku. Wielu już przewiduje, że finalny efekt swojej metamorfozy zaprezentuje właśnie tego wyjątkowego dnia. My już nie możemy się doczekać jej nowego wizerunku! Tymczasem zobaczcie, jak zmieniała się księżniczka Eugenia w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Dziesięć pięknych, spełnionych i inspirujących kobiet...czyli nasz nowy numer #VIVA!power. A w nim...